Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara 2019 problemy techniczne


LukDiver

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Kupiłem nową Navarę z oryginalną zabudową, po przejechaniu około 15 tyś km. zauważyłem, że na zgrzewie na pace od strony kabiny, pęka lakier. z dwóch stron równomiernie.

W nissanie pokazałem Panu pęknięcie lakieru z jednej strony, stwierdził, że to na pewno jest odprysk od kamienia. Pokazałem mu, że tak samo robi się z drugiej strony, to nie wiedział co powiedzieć. Lakiernik/blacharz obejrzał, powiedział, że wada - pęka na zgrzewie i trzeba to naprawić. Niestety Pan, który mnie obsługiwał powiedział, że nie uznali gwarancji..

Po za tym w ciągu pół roku: wyciek oleju z obudowy rozrządu, wyciek oleju z uszczelniacza wału, zepsuta klamka od klapy z tyłu.

Chciałem podpytać posiadaczy Navary czy może zauważyli u siebie podobny problem pękania lakieru?

Wieczorem dorzucę zdjęcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do centrali NISSAN-a dołącz zdjęcia...  Na profilu Facebook możesz tech ich skutecznie obsmarować, ja zawsze tak robię o odzew jest natychmiastowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni Państwo, chciałbym odświeżyć post, i zwrócić się z prośbą do wszystkich posiadaczy Navary o zgłoszenie się tu na forum, może ktoś zauważy u siebie podobne uszkodzenia. Niestety nissan się wypiera, twierdzi że uszkodzenia powstały na skutek niedokręcania HardTop.... dobrze że wgl. można jeździć tym samochodem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, gdzieś mi uciekło.

Pęka po lewej i po prawej stronie samochodu.

Dodam, że Hardtop cieknie.

Widziałem już kilka Navar z różnymi zabudowami i bez zabudowy i wszystkie miały podobnie.... 

W tej chwili mam przebieg ~ 37 000 km

IMG_0790.jpg

IMG_0791.jpg

IMG_0792.jpg

IMG_0793.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że pęka zabudowa.

Na zdjęciach widoczny jest element "paki" - burta od strony kabiny. Pęka lakier na zgrzewie, po prawej i lewej stronie.

Nissan stwierdził, że jest to wina nie dokręcania zabudowy. 

Takie pęknięcie pojawia się w samochodach zarówno z zabudową jak i bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...