Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmiana radia na androidowe


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję jedynie wymianę głośników + przy okazji wyciszenie drzwi. Do multimediów czy nawigacji używam telefonu i transmitera FM Roidmi 3s (osobiście polecam bardzo, do tego masa pozytywnych recenzji w necie). Uznałem, że taka multimedialna stacja nie będzie miała żadnej wartości dodanej. Przecież filmów w trakcie jazdy oglądać nie będę. Do tego miałbym poważne obawy o kompatybilność ze sterowaniem przyciskami na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest problem z oglądalnością i zestawem programów androidowych, dlatego w każdym aucie, które służy nei tylko do przemieszczania sie do sklepu wymieniam ori radio na androidowe :D  no i prrzyszedł czas na QQ, podejrzewam, że posłuży dośc długo tym bardziej, że dzieci rosną i jeżdzimy sami, czyli wystarcza, choc moja Ody 3.5L pali tyle samo :D LPG co ta QQ :D ale Ody jeszcze nie ma skrzyni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie coś podobne widziałem i jak zauwazysz, to wywala całą ramkę w sumie to nei przeszkadza, tylko co by kupić aby za rok nioe była lipa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio  kupione  z tej aukcji. Zaleta że wysyłka  z polski.

https://pl.aliexpress.com/item/4000016362836.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b235c0fXasEHE

W poprzednim samochodzie miałem 1 din z wyciąganym ekranem 7 cali.I było  ponad trzy razy droższe. Okazuje się ,że podczas jazdy ważna  jest tylko  nawigacja   , muzyka i czasem przeglądanie internetu na postoju. Dlatego teraz kupiłem takie.Sprawdza się .Wyświetlacz dobrze świeci,dotyk dość dobry. Gps szybko łapie sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie z kiery działa?? ogólnie daje radę?/ bo trochę słabo z pamięcią no i nei ma języka polskiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi radiami ogólnie jest lipa w trasie jeżeli chodzi o radio, nawet dodatkowy wzmacniacz antenowy nie poprawia zasięgu ale idzie z tym żyć bo mamy WIFI i można ciągnąc z neta radio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 1 g ram spokojnie daje rade. Radio w trasie ok jest. Sterowanie dziala trzeba sie tylko wlutowac w kabelki. Jest tanie wiec cudów tez nie ma.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

No i polski jezyk jest. Jak to na androidzie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adam68 napisał:

Ten 1 g ram spokojnie daje rade. Radio w trasie ok jest. Sterowanie dziala trzeba sie tylko wlutowac w kabelki. Jest tanie wiec cudów tez nie ma.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

No i polski jezyk jest. Jak to na androidzie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 


 

Rozumiem, że bluetooth jest, zestaw głośnomówiący działa, po wlutowaniu tych dwóch kabelków wszystkie przyciski na kierownicy działają, można wgrać dowolną nawigację, Aux w podłokietniku działa, wymiary radia pasują bez przeróbek. Kable przejściówki są dostępne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliża się 11 listopada i obniżka cen na Alliexpresie :D trzeba będzie to dobrze wykorzystać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ma swój mikrofon i to z niego odbywaja sie rozmowy. Puki co nie doszedlem do tego jeszcze jak korzystać z oryginalnego mikrofonu. Sterowanie jest. Z dostarczonymi kabelkami trzeba wlutowac sie w iso i kupić przejściówki do nissana. Do anteny radiowej tez. Mapy dowolne . Ja używam Google maps oraz mam wykupione Sygic. Super działa. Automapa tez chodzi.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

W podlokietniku nie mam gniazda wiec nie wiem. No tak 11.11 beda moze ciekawe okazje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

I zapomnialem dopisac ze wymiar radia jest idealny. Nie potrzeba ramki. Tylko troche gimnastyki jest z zamocowaniem na dostarczonych uchwytach. Ale spoko.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oryginalny mikrofon " masz na myśli fabryczny ? Jeśli radio ma tylko wewnętrzny to się to nie uda.chyba że jest opcja podpięcie zewnętrznego  to jest do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam na mysli fabryczny. Radio niestety nie ma wejscia na zewnetrzny. To jest jego wada. Co wymyślne -glosnomowiacy zestaw to koniecznosc i wygoda.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie na Windowsie też myślałem na radiu z andkiem ale wolałem mniejsze "bajery" ale lepszy dźwięk. Bez problemu ze sterowaniem z kiery są przejściówki mikrofon zewnętrzny, automapa hula, radio także,kamera cofania i kamera z przodu też podłączone bez żadnych trudności 

IMG_20190728_140618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, calypso83 napisał:

Ja mam takie na Windowsie też myślałem na radiu z andkiem ale wolałem mniejsze "bajery" ale lepszy dźwięk. Bez problemu ze sterowaniem z kiery są przejściówki mikrofon zewnętrzny, automapa hula, radio także,kamera cofania i kamera z przodu też podłączone bez żadnych trudności 

IMG_20190728_140618.jpg

Czy mógłbyś zapodać nazwę i model tego radia, i ewentualnie napisz czy coś trzeba przerabiać, czy wtyczki pasują 1:1, czy łączy się z internetem przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...