Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmiana radia na androidowe


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.02.2020 o 22:11, krzysztof118 napisał:

 

Radio trzeba dobrze podłączyć  -  Radio potrzebuje stałego + do podtrzymania pamięci a drugi po stacyjce.

 

GND – masa
ACC – Czerwony lub żółty, co producent to inaczej… do obu przychodzi +12V tylko jeden potrzebuje stałego do podtrzymania pamięci a drugi po stacyjce. Znajdzie taka kombinację aby radio działało tak jak chcesz, można podłączyć oba do stałego plusa i radio będzie działało cały czas.
BATT + / B+ – Czerwony lub żółty, co producent to inaczej… do obu przychodzi +12V tylko jeden potrzebuje stałego do podtrzymania pamięci a drugi po stacyjce. Znajdzie taka kombinację aby radio działało tak jak chcesz, można podłączyć oba do stałego plusa i radio będzie działało cały czas.

 

Do tego Radia polecam dedykowany przez producenta kabel + zewnętrzny mikrofon

https://pl.aliexpress.com/item/32969587592.html

https://pl.aliexpress.com/item/33000003154.html

ttt.JPG

nnn.JPG

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do posiadaczy Junsuna i innych androidowych radyjek:  Mam V1 9.0 2 gb. Czy Wam też za każdym pierwszym,  porannym uruchomieniem android uruchamia się od nowa? Zachciało mi się uruchomić nowy WPN (czy coś podobnego), w ustawieniach radyjko zachciało pin-a. Wpisałem. Następnie z nowego punktu dostępu zrezygnowałem, ale pin pozostał i teraz za każdym uruchomieniem, po dłuższym czasie, muszę wpisać ten pin (może ktoś zna sposób jak się go pozbyć?) a system uruchamia się od nowa co zawsze trwa kilka sekund. Czyżby brakowało prądu do podtrzymania pamięci w stanie wyłączonym, czy ten typ tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...