Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ciepłe powietrze przy wyłączonej klimatyzacji


MasterChef

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzień dobry.

Szukałem i nie znalazłem. Przy wyłączonej klimie z nawiewu leci mi ciepłe powietrze. A wydaje mi się, że pęd zimnego powietrza powinien dostawać się wtedy do wnętrza a niestety leci ciepłe. Po włączeniu klimy wszystko normalnie.

O co może chodzić? Ktoś coś w tym temacie. Będę wdzięczny.

PS. Znalazłem sposób na kody błędów, ten z pokrętła i i niestety nie nic się nie pokazuje. Może robię coś nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym dziwnego?? Powietrze z zewnątrz leci przez nagrzewnicę i ogrzewa się. Jak włączysz klimatyzację to będzie lecieć zimne. Jaką masz ustawioną temperaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auto :-) trzeba się przyzwyczaić do pewnych inności (w porównaniu do europejskich samochodów).

Ja nie wyłączam klimy prawie nigdy. Działa i działa... i działa... może czasem (kiedy otwieram okna na dłużej - lubię z otwartym dachem itd.) więc problem nie przeskadza ale istnieje - potwierdzam. Choć tak naprawdę to nie problem tylko efekt takiej, nie innej konstrukcji samochodu. Coś jakby... brak lampy informującej o zapaleniu się świateł. Przed 2011 informacja taka tylko widnieje na manetce włączenia świateł. Niby nic ale jednak :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sq9mcs napisał:

I co w tym dziwnego?? Powietrze z zewnątrz leci przez nagrzewnicę i ogrzewa się. Jak włączysz klimatyzację to będzie lecieć zimne. Jaką masz ustawioną temperaturę?

W zasadzie nie wiem czy coś w tym dziwnego.. Ale do tej pory w innych autach raczej powietrze było chłodne. Może faktycznie to kwestia konstrukcji. Temperatura, jeżeli działa klima to 22 st. I klima faktycznie to reguluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma efekty chłodzenia po włączeniu klimy no chyba że ustawię temperaturę niższą niż w aucie jest wtedy chłodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...