Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WAŁEK ROZRZĄDU WKŁADAĆ?


maciej1004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poważny problem, mechanik uszkodził wałek rozrządu wydechowy jak do tego doszło to już nie chcę nawet myśleć mam swoją teorie. Problem jest taki musiałem załatwić używany nie stać mnie na nowe walki kelforda czy inne cuda. 
Już i tak leci cały remont silnika ( panewka przytarta) Przejdźmy do tematu dostałem od Coobcio wałek rozrządu miał pasować do mojego niestety różni się delikatnie. ( widać na zdjęciu ) Na moje zapytanie czy mogę taki włożyć czy raczej oddać do sfrezowania żeby zdjąć te 2mm różnicy aby wyglądały i przypuszczam ważyły bardzo podobnie otrzymałem odpowiedzieć : „ jebał pies wkładaj „ Dla niektórych uważany jako GURU od VQ35 Wole zapytać większego grona może ktoś mi doradzi lepiej lub potwierdzi teorie COOBCIO. Silnik to VQ35DE 2003 INFINITI G35 USA . 

RATUJCIE ! juz bez samochodu 5 miesięcy... dramat jakiś .

 

 

 

https://naforum.zapodaj.net/75798b211f20.jpg.html

https://naforum.zapodaj.net/bf76846a5ea3.jpg.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kładł. Różnice są duże więc wątpię by to chodziło tak jak powinno. Co do coobcia to mi założył za krótki pasek do VQ37 i rolka mi się rozleciała :( może i specjalista ale w moim przypadku nie siadło. Jak chcesz mogę zagadać do kilku osób może znajdzie się taki wałek jak potrzeba. Daj dokładne oznaczenie silnika.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny ! VQ35DE 2003 prawy wałek wydechowy ( ten po stronie  pasazera ) 

799081019 pisz śmiało tutaj łatwiej się dogadać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na szybko możesz zadzwonić do nowego Tomyśla - chandluja częściami do Infiniti może będą mieli: 794 199 199, napisałem do znajomego który znów ma kilka setek i sporo części do nich. Może coś uda się zorganizować.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co możesz jeszcze spróbować i tego kolegi:
721 822 555 Janusz

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie wsadziłes tego walka : o  nie dość że by nie jeździło to na tym ostrym walku mogły Ci pójść sprężyny zaworowe

wsadz zdrowy oem z vq35de i będzie ok

i lej 5w50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...