Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie radio kupić do xtrail t30 lift


Papi1099
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy. Widzę że są już posty tego typu na stronie lecz chodzi mi konkretnie jakie radia macie wstawione do swoich zabawek chodzi o 2 din? I czy je polecacie po jakiś okresie użytkowania dzięki z góry za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plug&play nie będzie pasowało nic. Sam miałem JVC i ramka maskująca bez rzeźbienia nie dała się zamontować. Poza tym musisz przejściówkę Nissan ISO zastosować. Kolejna sprawa to sterowanie z kierownicy, do ogarnięcia ale gra nie warta świeczki. Pamiętaj o zamianie kabelkow stalego plusa no nie będzie radio pamiętać ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 2din pasowało  idealnie w dziurę ale trzeba było je przykręcić wycentrowane dobrze. Pilot również działał bez żadnych przeróbek ale  moje radio ma już 10 lat i jeszcze tuner telewizji analogowej. wiem ,że te nowsze wymagają już konwerterów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te radio podlinkowane za 219zł jak działa? Da się mapy odpalic? Jak robiłem rozeznanie nad radiem z androidem to jakies 1500zł minimalnie mi wychodziło a szkoda trochę tyle kasy wydawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie znajdziesz coś za 600-800 zł .  te tanie za 200-300 często nie mają gpsa  czyli nawigacji. zwróć na to uwagę .  Mirror link jednak wymaga  telefonu 

 

Edytowane przez chudson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirror link to nieporozumienie... wygaszasz tel to wygasza też i ekran...

Nyske sprzedałem ale w mietku mam erisin na androidzie - jak na chińczyka działa ok - jeśli nie wymagamy  jakości dźwięku. 

Co do navi to robie router z telefonu i mam wszystko włacznie z yanosikiem... OBD też obsługuje

https://allegro.pl/oferta/radio-dab-gps-android-mercedes-c-clk-vito-viano-a-8601278284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie

https://www.olx.pl/oferta/nowe-radio-2din-android-8-1-gps-wifi-usb-4x45w-fullhd-kamera-cofania-CID5-IDBQRdf.html

Chciałem nazbierać i kupić jakieś radio powyżej 1tys ale stwierdziłem że będę żałował aż tyle na radio wydać. 

Po kupnie radia dokupiłem kostkę iso, przelutowalem kable i działa. O dziwo chodzi płynnie, myślałem że skoro telefon z 4gb ramu czasem mnie wkurza to radio z 1 GB tym bardziej mnie będzie irytować ale pobawiłem się i tragedii nie ma. Muszę tylko przerobić uchwyty aby ładnie komponowało się w ramkę oraz do kompletu wzielem kamerę w ramce tablicy ale to będę montował na dniach. Jedyne co mnie wkurzyło że uchwyty seryjne nie pasują ale również te z zestawu nie będą pasować w mocowanie seryjnych uchwytów. Coś na dniach będę dłubać aby ładnie to wszystko wyglądało. A apropo grania to radio z nissana odbiera dobrze ( wywaliłem w tym roku płytkę drukowana). Wcześniej jeździłem na jakimś radiu Sony za 200 ileś złotych a te na androidzie gra tak samo a nawet może trochę lepiej ale tylko trochę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki już zamówiłem radio czekam aż dojdzie z Ali... I chyba jest o 4 millimetry za szerokie ale zobaczymy jak dojdzie

730,72 zł  45%OFF | 7''Android 9.0 8 octa core PX5 4GRAM 64GROM samochodu nie ma DVD Radio 2din uniwersalny GPS nawigacja stereo Audio HD 1024*600 WIFI Bluetooth
https://s.click.aliexpress.com/e/VIwTNbRRd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...