Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne dźwięki podczas jazdy


Czesiek31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam cudnego nissana z roku 2012  który ma jakaś dziwna wadę która ujawnia się po przekroczeniu magicznej prędkości 80km/h i ginie przy 110km/h dosyć dziwny jednostajny dźwięk ( wyyt wyyt wyyt wyyt ) i przy innych prędkościach tego niema pomóżcie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wsparcie. Łożyska sprawdzone , w ościach ( wymienione na wszelki wypadek ) drogi biznes a łożysko podpory wału było wymieniane 2 lata temu, a nadal dźwięk jest, to nawet nie jest wycie jak łożysko . Dźwięk jest jednostajny na dłuższa metę straszne denerwuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie możliwe łożyska ale ten dziwny dźwięk słychać w przedniej części samochodu i nasila się podczas skręcania ale tylko tak ze słychać trochę głośniej a dźwięk jest cały czas jednostajny 

Nawet wykluczałem możliwość ze duży protektor opon mam i na lato i na zimę ale  nic się niezmienia..... pewnego razu musiałem szybciej cofać ( ostro ) i  szarpnięcie było od wału do silnika i na chwilkę ucichło na jakieś 20 km a potem odnowa zaczęło wydawać dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem podobny objaw. Mechanik szukał dwa tygodnie i okazało sie finalnie, że pękła mała sprężynka na chłodnicy spalin EGR i to powodowało ten pobrzęk. Niestety trzeba było zakupić nowy element i wymienić.

Inked20191124_205748_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...