Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ESPoff Micra k12


Kamilc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem posiadaczem Nissana Micry k12 1.2 80km 2005r.

Od kilku tygodni zmagam się z pewną usterką i już kończą mi się pomysły jak ją wyeliminować.Dwa msc temu padło mi wspomaganie kierownicy, raz działało raz nie i cały czas świeciło się esp off. Po regeneracji tego wspomagania wszystko przez 2 tygodnie działo bez zarzutów. Teraz od czasu do czasu wyskakuje błąd esp off np. rano żona jedzie do pracy jest ok ale jak już wraca 8h późnej, to odrazu świeci się esp jeszcze zanim ruszy z miejsca, i nic nie daje ponowne uruchomienie auta. Po nocy  problem znika. Ostatnio zrobiliśmy nim kilkaset km i było wszystko w porządku ale po 2 dniach zonowu to samo.Dodam że Abs działa bez zarzutu.

Moje pytania jaka może być tego przyczyna bo ja już nie mam pojęcia. Z góry dziękuję za pomysły. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio podłączyłem go pod komputer i wyświetla się błąd c1158 czujnik położenia dźwigni regulacyjnej chodzi tu o kierownice. Cały czas system nie widzi obrotów kierownicy. Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...