Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 370Z automat drgania przenoszone na karoserie.


Artur370z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy , od 4 miesięcy jestem posiadaczem już drugiej w mojej karierze Zetki 370 jestem z okolic Ostrowa Wlkp. , nawiazując do tematu dzisiaj pojawił się problem w moim Nissanie a dokładniej po zmianie trybu skrzyni na D i trzymaniu na hamulcu na karoserie przenoszone są bardzo duże drgania , całe auto drży , po wjeździe autem na kanał znajomy mechanik stwierdził ze poduszka skrzyni jest ok . Zaczęło się to dzisiaj od drobnych wariacji , nie wiem czy to kamień z pod opony ale coś jakby uderzyło i na pierwszym zatrzymaniu pojazdu na stopie auto zaczęło drżeć . Może faktycznie to był kamień może nie . Dodam jeszcze ze auto w przełożeniu P czy N i nawet R zachowuje się normalnie . Bardzo proszę o odpowiedz czy ktoś miał już taki przypadek lub o jakaś radę co mogę sprawdzić . 
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i poduszki silnika też są ok ? 

U mnie jest też takie drgania ale tylko przez sekundę i tylko przy wrzuceniu D gdy rozpoczyna się jazdę ale nie jestem pewny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie całe, najlepsze to jest to ze czasami jest normalnie tak jakby to było zależne od tego jak się coś ustawi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Artur370z napisał:

Jeb*a poduszka silnika , dzisiaj nareszcie do końca. Silnik na wstecznym uniósł się aż do rozporki. 

widzisz nie taki zły ze5mne internetowy diagnosta: D szkoda ze znajomy mechanik tak słabo to sprawdził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...