Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LCN1 w J10 cały czas włączony....


EMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zakupiłem do swojego j10 nawigacje LCN1,  czy zawsze musi być stacja włączona? Albo radio albo navigacja? A jeżeli tak musi być to czy nie może to być widoczne jakieś menu ?

A może ktoś ma jakiś pdf?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak przytrzymasz przycisk od trybu dzień/noc to włączy się wygaszacz z zegarem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jeszcze pytanie, do tej pory miałem radio Clarion gdzie jakość dzwięku była rewelacyjna, z możliwością sporej ilości ustawień, padł CD więc decyzja na zmianę na stację LCN1

Po wymianie na tą nawigację BOSCH rozczarowanie z jakości dźwięku spore :(. Czy jest możliwość jakieś regulacji oprócz standardowych wysokich i niskich dziwięków?  Może jest jakieś menu którego nie wiem jak uruchomić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja nie mam zbyt wysokich wymagań co do dźwięku i po prostu nie zgłębiałem się w to. Mam włączony profil dźwięk do muzyki której słucham i tyle. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co znaczy profil... ja nie mogę w ten sposób ustawiać. Chyb że masz Polskie menu ( ja nie mam) i widzisz coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...