Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Immobilazer qaszqai 2008 2.0 benz


Qaszqi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem po kradzieżowe autko od ubezpieczalni , mam problem z odpaleniem kluczyk oryginalny nie odłącza imo , centralny chodzi tylko po przekręceniu kluczyka w drzwiach ,z pilota nie działa .Brak kodu do radia jakieś rady jak go odpalić .Dodam tylko że walczy już z nim bardzo dobry spec i na razie brak jakich kolwiek znaków życia mojego autka serwis odpada nie mam zamiaru położyć im kilku tysięcy złotych za to że wymienią mi kilka części 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec raczej mało ogarnięty jak ma z tym problem . Auto z bezkluczykowym dostępem czy zwykłym kluczykiem ? .

Jeśli chodzi o elementy jakimi należało by się zainteresować podsyłam film jak się kradnie co prawda X-traila ale elektronika jest ta sama . Fachowiec powinien zacząć od próby zakodowania kluczy przez złącze OBDII , jeśli to nie funkcjonuje trzeba sprawdzać moduły i sterowniki zresztą zobacz film a będziesz wiedział o co chodzi . Zobacz jak wygląda wiązka w przednim prawym lub lewym nadkolu bo często zamiast druta podpinają się tam pod szynę .   

Link do filmu : 

 

Edytowane przez radekradek7155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk zwykły ale okazało się ze kluczyk jest lipa i zamówił nowy powinno zadziałać starego nie da się zakodować jutro się okaże dzięki za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym stwierdził że kluczyk jest uszkodzony ? imo nie generuje sygnału czy pilot nie działa lub nie ma prawidłowej częstotliwości ? .

Generalnie o ile się nie mylę 12 raczej dawały się kodować ponownie szczególnie w macierzystym aucie . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie wiem tylko że nie może go zaprogramować od nowa jutro będę coś wiedział zobaczymy jak przyjdzie  nowy kluczyk czy coś to da ja sam tam podjade i sprawdzę te wiązki może faktycznie coś tam jest wpięte i dla tego nie widzi oryginalnego kluczyka ale powiedział że ten kluczyk jest do wyżucenia i nic z nim nie zrobi ja dostałem tylko ten innego nie ma auto otwiera i stacyjkę przekręca dziwne to troche

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest że akurat te klucze nie nadają się do przekodowania . Wydaje mi się że problemem dla fachowca jest  może uzyskanie kodu pin żeby przejść do procedury kodowania no ale zobacz czy instalacja jest cała i wszystko jest prawidłowo spięte 

Edytowane przez radekradek7155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odebrałem auto kluczyki nowe sparowane działa pali radio cyka następnie od środka otwierają się tylko drzwi od kierowcy żaden przycisk w kierownicy nie działa 

Jakaś masakra nie kumam o co chodzi centralka może jutro będę pruł wszystko jak na tym filmiku co przesłałeś link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma w kierownicy tak wygląda jak skręcę i odchylę ją mocniej to działa klakson jutro poszukam i kupię taśmę może to będzie z głowy następnie zostaje tylko problem drzwi pasażerów nie otwierają się od środka może jakaś centralka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kierownicą to prawdopodobnie taśma na 90 % . Jeśli chodzi o zamki nie mam zbytnio pojęcia a z pilota otwiera wszystkie drzwi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tylko z zewnątrz od środka nie da rady klamką ale to dla tego że jakiś świr poodpinał linki na klamkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...