Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrol vs Foteliki Isofix


Gigi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Patrolnięci i Patrolnięte,

 

ostatnio spełniłem moje marzenie w postaci 3-litrowego przystanku :-)

 

Problem z jakim obecnie się borykam, to znalezienie sposobu na zamontowanie fotelików ISOFIX.

Niestety ostatnio kupiliśmy foteliki, które nie posiadają innego sposobu montażu. Tylko ISOFIX.

 

Dzwoniłem do nissan polska i trafiłem na bardzo przyjemnego gościa, który szukał po różnych samochodach możliwości montażu belki ISOFIX, począwszy od Patrola, przez Navarę po Pathfindera.

Jak wynika z tego co usłyszałem od nissana, to niema możliwości montażu belki ISOFIX do mojego Patrola :-(

 

Pytanie, które mnie nurtuje to:

- czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Udało się go rozwiązać w inny sposób niż kupno fotelików montowanych do pasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :-)

 

Który model Twoim zdaniem?
Wydaje mi się że model B, ale nie jestem pewny czy aby na pewno dobrze rozumiem tą przerwę ("the gap")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamawiam, bardzo Ci dziękuję za pomoc :-)

 

PS: jeszcze nie zamykałbym tematu, postaram się wrzucić jakąś opinię na temat tego mocowania nie mniej jednak będzie ono prawdopodobnie "szło" do mnie ok 3 tygodni + jeszcze jakiś czas na test. Także postaram się coś napisać na ten temat jak tylko będę w stanie. A nóż, widelec komuś się przyda to jeszcze kto będzie chciał powodzić dzieciaki w fotelikach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...