Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Deska rozdzielcza - demontaż


Fidel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Szanowni Koledzy.

Terrano II.

Czy ktoś z Was może wie, jak można dostać się do kontrolki świateł mijania (przestała świecić).
Czy trzeba demontować całą deskę? Ale jak demontuje się tę deskę? Po odkręceniu trzech wkrętów u góry deska nadal trzyma się w dolnej części (obawiam się, że są tam jakieś zapinki).
Poza tym w czasie jazdy po różnych dziurach w desce coś upierdliwie stuka (chyba jakieś kabelki lub kostki).
Tak czy inaczej, jak rozkręcić deskę?
Będę wdzięczny za porady.

Pozdrawiam
Fidel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 11:07, Fidel napisał:

Witajcie Szanowni Koledzy.

Terrano II.

Czy ktoś z Was może wie, jak można dostać się do kontrolki świateł mijania (przestała świecić).

Z tego co pamiętam to chyba trzeba odkręcić wewnętrzną osłonę przy wskaźnikach, dolną osłonę kolumny kierownicy i dolną część kokpitu po stronie kierowcy.

Jak ktoś może coś więcej podpowiedzieć to niech się wypowie.

A co do kontrolek to jest tam w ogóle kontrolka świateł mijania? Z tego co mi się wydaje to chyba nie ma.

Podobnie nie ma kontrolki świateł pozycyjnych.

Nie ma też kontrolki przednich świateł przeciwmgłowych.

Niech ktoś potwierdzi, bo gdy miałem wyjęty zestaw wskaźników, to wyjąłem wszystkie żarówki kontrolek i nie zauważyłem ani kontrolki świateł pozycyjnych, anie mijania, ani przednich przeciwmgłowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...