Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Leaf 2 grudzień 2018 40 KW 150 KM


rafal_u

Rekomendowane odpowiedzi

Troche z tematu , ale ile realnie masz zasiegu na leaf 2. Zrobie 200km w lato z kilima lub w zime przy -15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, stuff1000 napisał:

Filtr kabinowy jest za schowkiem trzeba go odkręcić...

Dzięki za info, ale już sam się do niego dobrałem... Swoją drogą, to całkiem nieciekawa ta wymiana :-( Lubią utrudniać życie właścicielom. Muszę się przyznać do błędu... a błąd polegał na tym, że wybrałem tego Nissana zamiast np. Hyundai Kona. Może parę lat temu Nissan był ok, ale teraz, to już przestarzała technologia. Nikomu nie poleca, a wprost przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kazik_R52 napisał:

Troche z tematu , ale ile realnie masz zasiegu na leaf 2. Zrobie 200km w lato z kilima lub w zime przy -15

Powiem Ci, że Nissan to porażka... Okłamują na zasięgu (zamiast 378 km zrobię max 290 i to przy bardzo oszczędnej jeździe), baterie się przegrzewają (brak aktywnego chłodzenia), przegub jest do wymiany po 15 000 km, zgarniacze szyb nie zgarniają wody, a serwis odpowiedział, że zgarniacze nie mają takiego zadania... poza tym reszta w miarę ujdzie ;-). Przed Nissanem jeździliśmy BMW i3 i oczywiście nie ma porównania, gdyż BMW to co najmniej autko o klasę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, wczoraj wieczorkiem dobrałem się do mojego liścia 2 uwaga jest taka , sugerowałem się wypowiedziami wyżej kolegi stuff1000

i odkręciłem schowek by dobrać się do filtra kabinowego co było błędem gdyż nie jest on pod schowkiem i nie ma potrzeby wykręcać tego schowka  , wystarczy wyjąć z zatrzasków osłonę pod schowkiem i wymienić filtr który jest w nagrzewnicy  środek auta dolna cześć pod małą zaślepką.

Jak już wykręciłem ten schoweczek moim oczom ukazały się wszystkie moduły wiec czegoś się dowiedziałem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...