Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano 2 2.7tdi


Niemczur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem terrano z 1996r. 2.7dti z uszkodzonym sprzeglem, skrzynia byla zdemontowana więcnie nie można było uruchomić silnika. Po założeniu skrzyni silnim udało się uruchomic lecz nie pracuje poprawnie kuleje, kopci, pali się czek engine. Paliwo podłączone na krótko nadal to samo. Sprawdziłem ciśnienie w silniku 37bar na każdym cylindrze. Teraz jestem w trakcie czyszczenia kolektora ssacego i zaslepianiu egr. Auto stało nie uruchamiane ok. Roku jak nie dłużej. Sprawdziłem filterek przy zasilaniu pompy wtryskowe i nie ma tam żadnej siatki na.srubie jak i w pompie. Podejrzenie stawiam na zacięty wtryskiwaczy paliwa. Co koledzy o tym myślicie...? 

20191128_174044.jpg

20191126_184727.jpg

20191123_101820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro pali się check ,to najpierw zdiagnozuj błędy z kompa.

Moje terrano stało kiedyś 3lata i po włożeniu akumulatora zagadał od strzała. Awaria musiała wystąpić wcześniej najwyraźniej.

Podstawa to szczelny układ paliwowy. Musi sobie trochę popracować zanim się odpowietrzy całkowicie. A jak będę nieszczelności,to się nie odpowietrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sushi do browara zupełnie nie pasuje ;-)

Wiesz....jak to z dieslem. te objawy mogą wskazywać wszystko. Egr nie był na stałe zamkniety blokując dopływ powietrza? Może jakaś nieszczelność w dolocie?

A jak po przygazowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...