Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mocowanie zapasu


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

będzie zmiana zderzaka na metal i przy okazji tego, że kółka większe to zapas nei zmieści się na klapie i chcę zrobić uchylne mocowanie do zderzaka, pytanko: czy ten bolec/śruba/itp, która jest mocowana do zderzaka ma łożyska?? czy poprostu śruba w tulei 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam jest tylko bolec. 

Niema żadnych łożysk, za 2 tygodnie będę w domu to zobaczę chyba mi zostało takie mocowanie na koło otwierane z nierdzewki, ale nie jestem pewny. 

Jeśli jeszcze leży mogę ci oddać za cene przesyłki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki to czekam,  w sumie czasu trochę jest do Ukrainy :D do tego na razie cisza ze zderzakiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ma kupić dzwoniłem dzisiaj do gościa i na razie lipa, bo ma tylko do bezliftowego :( a miał kupić Tyrusia i zliftować na 2" i zrobić ale lipa wyszła z zakupu i dalej szuka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fikolek2 napisał:

Blaszaka robisz sam? Masz jakieś szablony?

tak po spokojnie przespanej nocy :D zaintrygowało mnie Twoje pytanko i jak już uruchomiłem podnośnik, w tydzień dwa powinienem mieć już podjazd do garage :) to może by przed świętami zrobić lifta na budzie i jak już zderzaki zdjęte :D toooooo zabrać się za wycinanki z kartonu :jump:

Może ktoś ma gdzie i jak zamontować podstawę pod wyciągarkę?

https://www.olx.pl/oferta/zderzak-stalowy-nissan-terrano-przod-przedni-CID5-IDwiw3x.html#d58c24c2b7

https://www.olx.pl/oferta/zderzak-stalowy-nissan-terrano-tyl-tylny-CID5-IDwiwGF.html#0d950508bb

 

gość ma coś takiego tylko one są do normalnego Tyrusia w sumie tylko przespawać zaczepy, zmodyfikować mocowanie wyciągarki i powinno grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będziesz miał trochę zabawy z mocowaniami ale jak masz spawarkę i fleksa to da się zrobić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to nie widać :D

ale Twoje oglądałem tylko zapomniałem zerknąć jak to się kręci bo pomysłą na zrobienie już mam tylko ten zawias mnie męczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, fikolek2 napisał:

Blaszaka robisz sam? Masz jakieś szablony?

rozmawiałem dzisiaj z gościem i powiedział, że do stycznia da radę ogarnąć temat, przód z orurowaniem tył z ledami  zobaczymy, po sylwku będę gościa męczył bo i cena atrakcyjna :D za komplet :D podobno ma wyglądać tak jak dostałeś na WA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziecie teraz razem  mnie wyciągać :D

dostałem potwierdzenia od Jacka :D no to czas szykować wątrobę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węża złamiemy na sylwestra :P 

Dymnion mówi że trochę bez sensu navare z anglii ciągnąć. ale może u mnie na pokładzie zawita :D

Będzie kolejna pamiętna ukraina 

A co do wyciągania to raczej wy mnie, bo ja na 30cali oponach bez blakad to mało zdziałam. coś czuje że pilot to po rajdzie już na wyciągarkę nie będzie mógł patrzeć :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem Wężowi to co mi Arek pisał :D nie powiem wyciągnął broń ostateczną :D  Wężu też coś wspominał o sylwku i, że pewnie jakaś dyspensa będzie potrzebna :D 

 

6 godzin temu, saydack napisał:

:jeep:ja się zbroję więc nie ma strachu :D 

zbrój się zbrój będziesz miał co robić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 13:02, saydack napisał:

To się zacna impreza szykuje :) 

a na powrocie ... majówka w Krzyżowej :D 

W tym roku faktycznie długa majówka się nam szykuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...