Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czujnik temperatury na zewnątrz


sq6oxf

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie czy ktoś z Was wie gdzie znajdę czujnik temperatury powietrza? Kupiłem Pati i brak na wyświetlaczu informacji o temperaturze :(

z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś był właścicielem Patha  z dużym purchlem na drzwiach w kolorze czarnym  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, apsik napisał:

Czyżbyś był właścicielem Patha  z dużym purchlem na drzwiach w kolorze czarnym  ? 

Cześć dokładnie tak, ale chyba już wiem, że w tej wersji co nabyłem nie ma temperatury :/ Udało mi się go zakupić teraz go lepie, parę rzeczy wymieniłem (lampy, radio, tarcze, klocki, oleje bo to chyba od lat nie było robione), zamówiłem czujnik uderzeniowy z przodu bo zgnił. (błąd poduszek się świecił). Teraz zauważyłem, że nie ma nigdzie temperatury pokazywanej a kiedyś w Navara widziałem, że była w zegarach a tutaj nic nie ma no i nie będzie. Chyba, że zegary wymienię na europejskiego, wiązka jest także może się uda.

p.s. chyba też ostro oglądaliście to auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sq6oxf
Tak bylismy, generalnie trafiles niezla okazję za bardzo fajne pieniadze, w bardzo dobrym stanie. Do zrobienia masz kolego zepsute wisko wentylatora na chlodnicy bo zawiesilo sie i chodzi na max obrotach caly czas. 

Aaa i olej w skrzyni koniecznie do wymiany ;) rzecz jasna dynamicznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiecąca zółta kontrolka z lewej strony to kontrolka od czujnika cisnienia w oponach, któryś czujnik padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo dziękuję za podpowiedzi, czujnik poduszki już naprawiłem, wiskoza zamówiona :) Zasadniczo jestem mile zaskoczony dość przyjaznymi kosztami części, sprzęgło wiskozowe 60eur.  Oleje powymieniane. Trochę mnie zaskoczyło, że nie ma termometru :/ Mam czujnik mam ale niestety instalacji nie ma  w mojej wersji. A najgorsze, że nie mam w zegarach wyświetlacza temperatury także pozostaje zewnętrzny termometr. Chyba, że zegary wymienię na europejskie bo tam jest tremometr 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 Hej, czujnik zderzeniowy zamawiałes w PL czy zamawiales w USA ? Mam błąd poduszki i pomimo resetu dalej wraca. Może ktoś wie czy przedni czujnik zderzeniowy jest taki sam jak w 2.5 diesel  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...