Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy soft Sonar, czujniki


Pontiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś byłem na 2 przeglądzie w Bud Mat 2 Ciechanów  cena 873 zł plus  darmowa aktualizacja nawigacji no i wgranie nowego softu Sonar, czujniki tak zostałem poinformowany! Finalnie nie przyniosło lepszego funkcjonowania tego systemu wręcz przeciwnie co wcześniej działało bez zarzutów teraz działa fatalnie !!! Teraz na pierwszym biegu sygnał  jest ciągły na ekranie od navi czujniki palą się na czerwono jakbym miał zaraz w coś uderzyć.... Czy ktoś też miał aktualizowany ten soft od czujników i może się wypowiedzieć? Masakra ASO się nie popisało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dziś byłem na 2 przeglądzie w Bud Mat 2 Ciechanów  cena 873 zł plus  darmowa aktualizacja nawigacji no i wgranie nowego softu Sonar, czujniki tak zostałem poinformowany! Finalnie nie przyniosło lepszego funkcjonowania tego systemu wręcz przeciwnie co wcześniej działało bez zarzutów teraz działa fatalnie !!! Teraz na pierwszym biegu sygnał  jest ciągły na ekranie od navi czujniki palą się na czerwono jakbym miał zaraz w coś uderzyć.... Czy ktoś też miał aktualizowany ten soft od czujników i może się wypowiedzieć? Masakra ASO się nie popisało
Jedź na reklamację usługi, nie ma co cudować.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pontiak napisał:

Witam!

Dziś byłem na 2 przeglądzie w Bud Mat 2 Ciechanów  cena 873 zł plus  darmowa aktualizacja nawigacji no i wgranie nowego softu Sonar, czujniki tak zostałem poinformowany! Finalnie nie przyniosło lepszego funkcjonowania tego systemu wręcz przeciwnie co wcześniej działało bez zarzutów teraz działa fatalnie !!! Teraz na pierwszym biegu sygnał  jest ciągły na ekranie od navi czujniki palą się na czerwono jakbym miał zaraz w coś uderzyć.... Czy ktoś też miał aktualizowany ten soft od czujników i może się wypowiedzieć? Masakra ASO się nie popisało

Cześć,

też miałem aktualizowany ten soft, przy okazji 2-go przeglądu i również nie widzę zmian w funkcjonowaniu systemu, przy czym u mnie, wg moich odczuć, działały one prawidłowo również przed aktualizacją.

Tak więc nie wiem, co miałaby poprawić ta aktualizacja (u mnie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany poprawka softu dała rezultat lecz powiedziałem swoje ;) !!! Każda ingerencja w oprogramowanie powinna być na miejscu weryfikowana...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jesteśmy w serwisie i płacimy za usługę to zawiera ona wiedzę, narzędzia i CZAS mechanika poświęcony na nasz samochód. Dziwnym trafem kiedy wracamy na poprawki to czas klienta, paliwo są darmowe z punktu widzenia serwisu. Strasznie to wkurza. Serwis się nie popisał - poprawka powinna być za free + voucher ,zniżka na przyszłość w ramach rekompensaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy korzystałem z usług ASO w zakresie diagnozy typu "proszę zobaczyć co to tak …. (dzwoni, piszczy, trze itp.)" i oglądali bezinteresownie. Ostatnio przy innej wizycie poprosiłem czy jak auto tak stoi cały dzień - czy mogliby doładować akumulator - zgodzili się -  na moje pytanie ile za to... to popatrzył na mnie jak na idiotę... po prostu zrobili to też bezinteresownie.

Więc jak się pomyliby w drugą stronę - podjechałbym bez problemu - tracąc swój czas - a mam go bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szanuj swój serwis. Mówię poważnie. U mnie tak różowo nie ma, kasa musi się zgadzać.  A ładowanie akumulatora kosztowało mnie 38zl , taka cena "przy okazji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...