Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akumulatory AGM


StanD

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie do użytkowników nissana Kaszkaja. Czy ktokolwiek ma zainstalowany akumulator AGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wątpliwości wynikają z faktu, iż z dostępnej literatury zrozumiałem, że akumulatory AGM  montowane są poza  komorą silnika lub jężeli w komorze silnika to w specjalnej obudowie izolującej ciepło silnika..Natomiast dzisiaj  oglądałem nowego Opla Mokka  X odebranego od delera  z akumulatorem AGM made in Korea zamontowanego w komorze silnka bez żadnych osłon, Stąd moje wątpliwości.

Proszę Qashtan1,2  o twoją opinię w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
31 minut temu, StanD napisał:

Moje wątpliwości wynikają z faktu, iż z dostępnej literatury zrozumiałem, że akumulatory AGM  montowane są poza  komorą silnika lub jężeli w komorze silnika to w specjalnej obudowie izolującej ciepło silnika.

Dodam, że w poważnej literaturze wspomnieli, że temperatury wyższe od (bodajże 50 stopni), ubijają AGM-a w szybkim tempie. A pod maską to chyba jest trochę cieplej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od nowości AGM w Tucsonie (3 lata 45kkm) w komorze silnika I ma się świetnie. Fakt, że jakaś tam lekka osłona jest ale bez przesady. Aku nigdy nie potrzebował doładowania itp. A SS działa prawie zawsze.

Aku jest Varty.

 

Na forum Tucsona absolutnie nikt nie zgłaszał żadnych problemów z Akumulatorem, a wszystkie wersje mają AGM Start Stop

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...