Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z mrugajaca poduszka po wymianie radia


piotr7454

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem po podlaczeniu nowego radia zapomnialem podpiac lampke z air bagu  po zapaleniu

 zaplonu zaczela mrugac poduszka zastosowalem regulke zaplonowa zaczela mrugac wolniej swieci trzy sekundy i gasnie i tak zostalo po podlaczeniu auta pod komputer w aso i nie tylko problem brak zadnych bledow powiedzieli ze wszystko jest sprawne brak zadnych  bledow auto ma zapalanie start stop 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.12.2019 o 15:49, piotr7454 napisał:

Witam mam problem po podlaczeniu nowego radia zapomnialem podpiac lampke z air bagu  po zapaleniu

 zaplonu zaczela mrugac poduszka zastosowalem regulke zaplonowa zaczela mrugac wolniej swieci trzy sekundy i gasnie i tak zostalo po podlaczeniu auta pod komputer w aso i nie tylko problem brak zadnych bledow powiedzieli ze wszystko jest sprawne brak zadnych  bledow auto ma zapalanie start stop 

To moze odepnij znowu AIRBAG, wlacz zaplon, potem znowu poducha sie zapali i skasuj komputerem (ASO)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taki problem mam z mrugającym symbolem poduszki i powiedziano mi ze to wtyczka pod fotelem kierowcy.Czy ktoś się z tym spotkal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...