Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drgania a lapa skrzyni i mocowania sanek


rocco

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

niedawno stalem sie posiadaczem (mam nadzieje szczesliwym) nissana tiidy. Po zakupie zauwazylem lekkie gumowe stukania. Lecz na pierwszej trasie na autostradzie pojawiły sie dziwne chwilowe drgania calego samochodu. Po chwilowym postuje (5-10 min), czy to na zgaszonym czy nie na zgaszonym silniku, podczas ruszania pojawiaja sie intensywne drgania calego samochodu ktore trwaja okolo 5-15 sekund. Po tych drganiach, slychac lekki stuk jakby sie cos przestawilo i drgania ustaja do kolejnego postoju/zatrzymania. Dzieje sie to zarowno na zimnym jak i na cieplym silniku.

Zaznajomiony mechanik powiedzial mi po sprawdzeniu ze do zrobienia sa mocowania sanek karoserii z przodu i lapa skrzyni biegow (nie znam fachowych nazw tych czesci). Myslicie ze to moze byc to? I ile taka wymiana moze mnie kosztowac? Mam do zrobienia jeszcze tak jakies 500km przed oddaniem do mechanika, mam nadzieje ze nic sie nie rozleci :) 

Dzieki wielkie za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...