Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Juke 2010


kaszmir03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mogę prosić o informację gdzie znajduje się bezpiecznik od świateł postojowych. Przy zmianie świateł najprawdopodobniej się przepalił. Obydwa światła postojowe  nie działają i tylko one. Szukam na zdjęciach w internecie ale na rozpisce bezpieczników nie potrafię znaleźć. Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę prosić o informację gdzie znajduje się bezpiecznik od świateł postojowych. Przy zmianie świateł najprawdopodobniej się przepalił. Obydwa światła postojowe  nie działają i tylko one. Szukam na zdjęciach w internecie ale na rozpisce bezpieczników nie potrafię znaleźć. Z góry bardzo dziękuję.
Po prawej stronie od akumulatora musisz zdjąc kanał dolotowy powietrza 2 plastikowe zatrzaski. Pod spodem jest skrzynka jak otworzysz masz opis, środkowy rząd o ile dobrze pamiętam 10A

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Potwierdzam , bezpieczniki są pod spodem skrzynki która odsłoni się po zdjęciu kanału dolotowego, trzeba ją obrócić.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...