Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder exPolicyjny - zamki tylnych drzwi


trolli

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Do OSP w której działam dostaliśmy Pathfindera z 2008 roku z Policji. Jak z otwieraniem wewnętrznymi klamkami sobie poradziłem ( wystarczyło założyć nowe linki klamka <=> zamek) tak problem mam z zamykaniem tylnych drzwi z centralnego zamka. Pilot przy kluczyku zamyka przód i tylną klapę ale nie zamyka tylnych drzwi. Czy ktoś miał podobny problem ?? moze jest tu ktoś kto wie jak to było robione do wersji policyjnej ??

 

IMG_20191217_144731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem... to przednia jednorzędowa tablica rejestracyjna jeżeli nie może być na środku (wyciągarka) to należy ją zamocować z lewej przedniej strony pojazdu (ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY I BUDOWNICTWAz dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów oraz wymagań dla tablic rejestracyjnych - Dz. U. z 2017 r. poz. 1260 i 1926 z póź. zm.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłowniki sprawne. Wczoraj przejrzałem instalacje i znalazłem dodany sterownik centralnego zamka. Wygląda to tak jak by tylne drzwi były wycięte z instalacji samochodu. Ktoś ma może schemat jak i gdzie powinny być podłączone tylne siłowniki ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...