Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dwa głupie pytania


maly20202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników nissana, mam pierwszy raz styczność z tą marką i mam pytania na razie dwa:

Jak włączyć auto clouse (samoistne ryglowanie się drzwi po przekroczenia np. 20 km/h)

Jest możliwość ustawienia centralki zamka tak że auto samo się zamknie i otworzy po tym jak się od niego oddalę lub przybliżę bez konieczności naciśnięcia guzika w klamce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie drugie, wg. mnie odpowiedź brzmi nie, a jeśli chodzi o pyt. 1, to załączam screen z instrukcji obsługi.489016160_Zrzutekranu(7).thumb.png.6961872c7660a7c9a3588bb5b6ad324a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość zrobienia tego w modelu z inteligentnym kluczykiem i bezkluczykową stacyjką? Próbowałem, ale niestety poległem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 16:44, scoti74 napisał:

A czy jest możliwość zrobienia tego w modelu z inteligentnym kluczykiem i bezkluczykową stacyjką? Próbowałem, ale niestety poległem.

Nie

W dniu 30.12.2019 o 16:44, scoti74 napisał:

A czy jest możliwość zrobienia tego w modelu z inteligentnym kluczykiem i bezkluczykową stacyjką? Próbowałem, ale niestety poległem.

Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...