Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Apple CarPlay


Artur2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy może ktoś myślał nad tematem połączenia X-Traila z CarPlay. Na chwilę obecną co wiem, to, że nowy NissanConnect nie obsługuje CarPlay oraz wersji Auto na Androida, system CarPlay siedzi w telefonie, fabryczna funkcja, natomiast po podłączeniu na kablu do samochodu, jest wykrywany tylko NC. Wygląda na to, że nowy Trail nie działa z CarPlay i to w samochodzie brakuje oprogramowania do obsługi CarPlay. Moje pytanie, czy może ktoś próbował podejść do tematu, może udało znaleźć się info o ewentualnym uaktualnieniu oprogramowania w samochodzie. Szereg modeli z Nissanconnect obsługuje CarPlay, w niektórych państwach również nowe Traile mają obsługę CarPlay co wskazuje na to, że jest to tylko kwestia odpowiedniego oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wraca jak bumerang. AP i CP jest w QQ, które maja _nowe_ radio (przycisk Camera po prawej stronie. W X w Polsce jak na razie jest stare radio które nie obsługuje i tyle. Bez wymiany sprzętu nic nie zrobisz. Nawet wątpię aby dało się same radio wymienić. 

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 07:36, stasziek napisał:

Zawsze można pokusić się o wymianę na Dasaita px6 :)

Można, można pytanie jest jak to współpracuje z  kamerami w X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArtM napisał:

Można, można pytanie jest jak to współpracuje z  kamerami w X

Z tego co widzialem to obsluguje kamery 360. 

 

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Dasaita px6 chyba nie obsługuje CarPlay?

Czy znacie jakiś zamiennik oryginalnego radia który obsługiwałby CarPlay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zastanawiam bo odbieram auto w przyszłym tygodniu i wiem co mnie będzie denerwowało czyli oryginalne radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Malezji do X-traila po lifcie wkładają radio z CarPlai i android auto. 

A Polska to niestety trzeci świat :-(

Edytowane przez Windmill_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW tez w najnowszym pasacie spieprzył radio...  Może Japońce czekają, żeby w Polsce dać coś nowego wypasiowego :) Tylko żeby im do głowy nie przyszło likwidować gałki od klimy i przyciski manualne z boku radia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może można gdzieś dostać takie radio żeby podmienić, z tego co wiem to w 2020 w drugiej połowie ma się zmienić radio, a w 2022 nowy X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...