Jump to content
Wspieramy Kacpiego, synka naszego kolegi Read more... ×
pdzw0077

JUKE 2016 1.6 Lift USA

Recommended Posts

pdzw0077

Witam,

Mam pytanie , czy jest możliwość zmiany mil na kilometry na zegarach ?

Czy można zmienić oprogramowanie w fabrycznej nawigacji oraz mapy i dołożyć język Polski ? Zmienić strojenie radia na EUROPE ?

Shimomura

Można ale nie warto, mapy bardzo słabe w dodatku nie pokazują korków itp jak zwykły Google Maps w tel. w dodatku dochodzi koszt przestrojenia fal na EU. W podobnej kasie, a już na pewno bardziej funkcjonalnie (o ile akceptujesz brak tradycyjnego CD) wychodzi to https://pl.aliexpress.com/item/4000148556223.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.4c6d2e0eMEyhFs  a jest wiele innych do wyboru.

pdzw0077

A jakie namiary na firmę która przestraja radia ? Rozumiem ze mapy powinny działać te dostępne na allegro za 200 zl.

hiena30

czy ktoś wie gdzie mozna przestroic radjo i licznik do Nissana juke z usa 16 rok

pdzw0077

Radio to temat trudny. Nie znalazłem  nikogo kto przestroi radio na EU. Wymiana radia na  EU  tez problem bo sa parowane z komputerem. Poza tym wtyczka od anteny GPS jest inna i nie pasuje. Licznik tylko wymiana

i tez nie wiadomo czy będzie wszystko działało poprawnie, ale tu mamy jeszcze panel do klimy ,tam można zobaczyć spalanie i kilometry.

krzycho59

W razie co licznik mam- przebiego ok.32000....