Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio nie chce przyjąć płyty


Wojtas1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z radiem w Nocie z 2006r,  jest to radio na 6 cd (2din) radio nie chce przyjąć płyty ( nie wiem czy ma jakąś w środku bo auto dopiero kupiłem) Gdy włączam CD wyskakuje info "TRAYS". W miejscu gdzie wklada się płytę ( wewnątrz) nie widać nawet gdzie tam ona ma wejść, widoczna jest tam metaliczna ścianka. 

Byłbym wdzięczny za jakąś poradę,  pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę inwazyjnie doradze.

Spróbuj użyć siły i wepchnąć to co nazwałes metaliczną ścianką.

Oczywiście wszystko z wyczuciem.

Dobrzeby było jakbyś podał model lub nr seryjny tego radia, tylko nie wiem czy bez wyciągnięcia go się uda jakieś parametry znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie takie mam jak Mares wrzucił. Teraz pytanie czy mogę bez problemu zamienić na takie jak na foto? 

Screenshot_20200112-111847.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE....wtyczki nie pasują. No i kod radyjka w Nissanie jest pod dane autko. Na pewno nie będzie pasował i nie zgra się.

A koszt zgrania nie jest mały....przetestowane na własnym Notku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić na miejscu czy będzie współgrać z Twoim Notkiem. 

Takie zabezpieczenie Nissana że radyjko z jednego Notka nie pasuje do drugiego. Może to zgrać ASO lub b.dobry elektronik, ale nie chcą się tego podejmować.

Lub zainwestować i założyć coś z navi tak jak ja ........https://forum.nissanklub.pl/topic/108059-radio-cd-navi-mp3/?do=findComment&comment=1200759

Teraz są nowsze fajne modele, ale żeby wszystko dziamało OK (sterowanie z kierownicy) musi być dostosowane do Nissana Note. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może komuś to pomoże. W radiu zacięta była zmieniarka, przy okazji brało prąd i rozładowywało akumulator. Wymieniłem radio na takie same. Koszt używanego radia 150 zł ( z kodem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...