Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki płyn do chłodnicy 1.2 DiG-T ?


paplok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Muszę uzupełnić płyn w chłodnicy Pulsara z silnikiem 1.2 DiG-T tylko nie wiem jaki wlać. Obecnie płyn ma kolor jasnoniebieski wpadający w zielony. Czy ktoś się orientuje jaki był lany oryginalnie płyn do chłodnicy ? lub jaki należy kupić na dolewkę. 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ja wlałem Mannola zielonego. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio w aso razem z wymianą całego płynu wymienili za 70 złotych Tyle, że to było przy okazji przeglądu, więc może odbili sobie na czymś innym. W sumie się opłacało bo tam wchodzi na pewno ponad 4-5 litrów. W sklepie nawet litr byle jakiego kosztuje ok. 9-10 zł. Ale chciałem napisać co oni dokładnie leją, bo mi pokazywali. Nie jest to żaden ekstra specjalnie tylko dla Nissana robiony i niemożliwy do zakupu poza aso :) Niestety nie zanotowałem i zapomniałem. Ale być może jest to jakiś castrol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomkek1912 napisał:

Mi ostatnio w aso razem z wymianą całego płynu wymienili za 70 złotych Tyle, że to było przy okazji przeglądu, więc może odbili sobie na czymś innym. W sumie się opłacało bo tam wchodzi na pewno ponad 4-5 litrów.

209 litrowa beczka Radicola kosztuje w granicach 2600 zł, więc nawet gdyby Ci zaaplikowali uczciwie 5 ltr, to wychodzi ok. 62,50 zł, a nie sądzę, by kupowali w 1 ltr pojemnikach.
Ja do 3 kolejnych Nissanów używam tego Radicola, z tym że w dawnych czasach nazywał się Antifreze i nigdy nawet w największe upały, czy mrozy nie miałem problemów w tej materii.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...