Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Path 4,0 wydech


apsik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś się orientuje czy podpasuje z jakiegoś innego auta jakiś element wydechu do Patka 4,0 USA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam Nissana Xterra 4.0 v6 ten sam silnik co w pathfinder 4.0 v6

zmienilem wydech z Magna flow na sailent flow sprowadzilem go z usa ale okazalo sie ze od jeep Cziroki 4.0 bedzie pasowal wiec troche naciagnalem sie na koszta niepotrzebnie.

 

ps: mam do odsprzedania niedrogo aktywny wydech magna flow made in usa z kwasówki krotko uzywany w świetnym stanie dedykowany do silnika 4.0 v6 wraz z stożkowym filtrem powietrza K&N podobno uwalnia moc silnika dodając 30 koni mocy. z 270 koni ktore posiada xterra robi 300 przyspieszenie wzrasta odczuwalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy do Xterry nie jest inny wydech niz do Patha? Xterra którtsza jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech dobrany na ebay po roczniku modelu i rodzaju silnika a silnik identyczny jak w 4 litrowym pathfinder czyli VQ40DE 3954cc. Aukcja również w opisie miala że pasuje do Pathfinder ,Xterra, i innych z tym motorem. Mowa o puszce końcowej zakończonej rurą a nie calym systemie rur od silnika przez katalozatory i dalej.dlugosc nie ma nic do rzeczy.Ma tłumic hałas lub wydawać pożądana barwę dźwieku rasowej terenówki tak jak robila MagnaFlow

 

obecnie mam zamontowany  Nissan Xterra Muffler Walker 77637FF

ps: do sprzedania prawie nowy w doskonalym stanie MagnaFlow wydech aktywny z kwasówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś chciał to jest do ściągniecia wydech z ebay od tylnych katalizatorw do konca za 1600 z przesylka i podatkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...