Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mogę otworzyć micry. Pomocy


gostas72

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Jestem nowa na forum wiec proszę o zrozumienie .

Nissan micra k12 dzisiaj sprawił mi psikusa nie reaguje  na otwieranie drzwi z pilota.

Poczytałam tutaj wpisy i co do niektórych się zastosowała.

Zdjęłam zaślepkę z klamki próbując otworzyć zgage z kluczyka bezpośrednio ale niestety przekręcałam kilkakrotnie w prawo i lewo i nic. Nie otwierają się!

Klapa tylna tez odpada gdyż dawno temu popsuł się micro przycisk,rzadko korzystam z bagażnika wiec nie zawracałam sobie tym głowy aż do dziś

Czy oprócz wybicia szyby lub wezwania "kolesia" który otwiera drzwi istnieje jeszcze jakiś sposób?

Proszę pomóżcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamek się zblokował. Sprobuj psiknac jakiejś wazeliny w sprayu i wtedy powinno zadziałać lub wymień baterie w pilocie skoro nagle przestal działać bez przyczyny

 

Jeśli nic nie zadziała to jest jeszcze sposób który polega na odgięciu delikatnie górnej części drzwi. Wprowadzeniu sztywnego cienkiego druta i wcisnieciu przycisku w kabinie który blokuje zamki. Jedna osoba odgina drzwi a druga operuje drutem. Wydaje się trudne ale już w 3 autach ten patent rozwiązał mój problem. Warto wtedy obłożyć krawędzie karoserii szmatko lub czymś innym co osłoni lakier przed zadrapaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gostas72 napisał:

Czy oprócz wybicia szyby lub wezwania "kolesia" który otwiera drzwi istnieje jeszcze jakiś sposób?

Nie masz ubezpieczenia Assistance ?

Nie napisałaś też, czy przy próbie otwarcia kluczykiem, kluczyk daje się obrócić w zamku (w lewo), a zamek nie puszcza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia nie mam, a kluczyk obraca się w prawo i lewo bez żadnego oporu pomimo ,że nigdy nie używałam tego sposobu do otwarcia drzwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...