Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ksenony do PRIMERY P12


MarcinSz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planie założenie do mojej primery p12 przetwornice z żarnikami. Montował ktoś to tego auta? Co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecilbym Ci... zebys zapomnial o tym pomysle...

Jesli juz tak bardzo chcesz zeby bylo "fajnie" to wstaw sobie dobre LEDy ale to nie do konca legalne.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne, używane założyć to połowicznie rozwiązanie, czyli bez montażu czujnika poziomowania i spryskiwaczy nie jest problemem dla elektryka, czy nawet dla osoby lekko orientującej się w temacie elektryki samochodu. Przeglądy przejdzie, bo mało który diagnosta sprawdzi czy prawidłowo działo samopoziomowanie a spryskiwacza to już żaden nie sprawdzi. Ale to dalej będzie montaż bez homologacji, jedynie lampy będą miały homologację i może mało dociekliwy policjant nie przyczepi się. Regulacja wysokości z kabiny będzie działać. Ale czy jest sens to trzeba samemu sobie odpowiedzieć, ja miałem ksenony w P12 i szału nie robią a teraz mam inny bez ksenonów i trochę jednak brakuje tego światła w nocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...