Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia-D40- 2008 rok


ron5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w mojej Navarze mam fabryczne radio z BT i zmieniarką CD.Gra ok ale już nieco archaiczne.Chcę wymienić na radio z BT i z Aux,Usb i miejscem na kartę SD.Czy znacie sprzęt,który by pasował?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,dzięki za dotychczasowe porady ale jest mały problem.Dostępnych jest masa odbiorników 2 din a swoją drogą to niesamowite jaki jest postęp w tym zakresie-za stosunkowo małe pieniądze jest sprzęt z mnóstwem funkcji.

Mój problem- chcę mieć nadal z nowym radiem sterowanie z kierownicy.Prawie wszystkie radia mają wyjście do sterowania ale jak się zorientowałem może być potrzebny interfejs.Na allegro widzę tylko 1 uniwersalny i to za 400 pln.Czy dobry warsztat audio radio da radę dobrać interface ,czy to jest skomplikowany temat?

Nb skłaniam sie do stacji multimedialnej Blaupunkt,czy to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za 250zł interfejs firmy Connects. Jak chcesz zapraszam na prv. Z demontażu ale w pełni sprawny.

Edytowane przez sq9mcs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat kupiłem kenwooda i mam montaż w dobrym warsztacie na 17.02 ,mam nadzieje że dadzą radę.jak bedzie klopot to zgłosze sie po ten interfejs za 250, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 22:44, papa_bizkit napisał:

ja mam jakies radio gms i dziala. podlaczylem przewody i radio majac funkcje uczenia sie... nauczylo sie ;)

Możesz podać jaki masz model? Informacje z komputera pokładowego też wyświetla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMS 6401. Wydaje mi się że podłącza się dwa kabelki przy radio, normalnie do kabelków przychodzących z kierownicy i w radio wchodzisz w funkcje SWC (poprawiłem), tryb uczenia się, ustawiasz np że ma się głośniej robić i klikasz sobie powiedzmy plusik na kierownicy. I tak ustawiasz po kolei. Żadnych interfejsów nie mam i śmigają przyciski.

Edytowane przez papa_bizkit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla i formacji-Kenwood zamontowany,sterowanie z kierownicy bez interfejsu z jakimiś drobnymi przeróbkami wtyczek.Generalnie rewolucja w multimediach w navarze-w porównaniu z fabrycznym radiem.Polecam taką operację i dziękuję z podpowiedzi w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...