Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Zderzak przód - oznaczenia,kod materiału


Nowik86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Przekopałem forum i internet, ale nie znalazłem takiego info. Potrzebuję poznać wszystkie oznaczenia (najlepiej na foto) które są wytłoczone\zapisane na wewnętrznej części zderzaka przód z Nissan 350Z rok 2006 EU. Uprzedzający pytanie: "Po co Ci to?" informuję, że koleś który spawa plastiki potrzebuje znać te oznaczenia materiału, gdyż chcę zaspawać dwie dziury pod rejestracją w tymże zderzaku. Jakby ktoś miał zdjęty zderzak i mógłby zerknąć, to byłbym cholernie wdzięczny i szykowałbym dobre piwo\flaszkę\etc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nowik moja rada musisz uderzyć do jakiegoś sprzedawcy i poprosić o zdjęcia oznaczeń  (żeby mieć pewność ze będzie pasował  ;p ) raczej nikt swojego nie ściągnie żeby sprawdzić:c 

 

btw ja miałem otwory ale wykorzystałem żywice epoksydową mam nadzieję, że wyginanie się zderzaka w końcu plastik jest elastyczny - nie spowoduje że oczka wyskoczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie chodzi mi o to, aby ktoś go zdejmował i sprawdzał, bo sam to mogę zrobić ;) Chodzi o to, że może ktoś ma gdzieś w garażu jakiś leżący luzem, bo grzebie coś przy aucie w zimie :) 

Tak, wiem - muszę pogadać z kimś allegro, olx itp. tylko trochę głupio zawracać komuś d*pę jak i tak tego zderzaka nie kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nowik,

Ja w moim 350Z miałem na zderzaku numer 62022-CF40J, oznaczenia materiału nie pamiętam. Też miałem spawać ale po poszukaniu w necie po tym numerze znalazłem nowy zderzak z zamiennika w polcar https://catalog.polcar.com/#!KatKatalogGlowny/zderzak-przedni-273607/1102981

Koszt spawania i robocizny był wysoki i zdecydowałem się na zakup nowego zamiennika. Pasował jak oryginał.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za numer. Napisałem kilka @ do sprzedawców którzy mają wystawione zderzaki "luzem" ale cisza...chyba czeka mnie zdjęcie tego mojego zderzaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zderzak przód ogarnięty - gdyby ktoś kiedyś potrzebował, to kod materiału z jakiego wykonany jest zderzak to >PP+EPM  T15<.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...