Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik prędkości.


tinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie jest kręcony gdzieś w korpus silnika ale jest tam ich kilka nie wiem gdzie się znajduję.Nie sztuką rozebrać pół oprzyrządowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o taki czujnik W DCI jest na pewno a gdzie się on znajduje benzynie? Może ktoś pomoże. Raczej to nie jest od ABS on wygląda inaczej i jest z przewodem. Chyba że zostałem wprowadzony w błąd.

https://allegro.pl/oferta/czujnik-predkosci-nissan-x-trial-t30-2-0-2-5-2001-8769246149?snapshot=MjAyMC0wMi0wNFQyMDo0MDoxNC44OTBaO2J1eWVyO2JjNjlmZWNmMjE1MTM1MTdkZjhmNmI4YmZhZmIyNDNkOTAyZGRjYjZjZGJhYjRmZTVjNzAyZjBhYjg5NmUyMWQ%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest schowany prawdopodobnie pod wycieraczkami trzeba rozmontować podszybie silnik od wycieraczek i gdzieś tam jest wygląda trochę inaczej jak ten w DCI są na pewno. Nie wiem jak jest dokładnie w benzynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki. Może ktoś wie bo jednak to nie czujnik co to może być. Auto po przejechaniu około 10km z prędkością 130/140 na h zaczyna szarpać wymienione świece cewki na świecach i dalej to samo zejde na 90/100 na h i jest ok przyspieszę i znowu problem szarpie. Zaczyna zapalać się kontrolka od silnika zdejmę nogę z gazu jest ok. Myślę jeszcze o zmierzeniu ciśnienia na cylindrach. Na wolnych obrotach cyka wzorowo. Cichutko i równo. Przejechane około 220 tysi wymieniony rozrząd. Na gazie i paliwie tak samo. Przebieg oryginalny auto kupione z Anglii z pełną dokumentacją na gazie przejechane około 25 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przeplywka. Albo przepustnica.

To może weź komputer i przejedź się z tą prędkością 140km/h i może coś pokaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim komputerem to czytasz ? Niemożliwe żeby w pamięci nie zostawał zapamiętany błąd skoro świecił.  Możliwe natomiast ,że błąd przestaje być aktywny więc  uniwersalny tester już go nie widzi ale consult widział by go w historii błędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...