Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy z 2006 Micra Sport 1.2


rewrewrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

bardzo proszę o pomoc w następujących sprawach.

 

Problem 1: w pewnym momencie klapa bagażnika przestała się otwierać.

- kupiłem "nową używkę" przełącznika, i niestety dalej to samo

- wymieniłem zamek na "nową używkę", za pierwszym razem zamek zaskoczył, ale później już nie

 

Problem 2: 2 - 3 dni po problem 1 zepsuło się światło kierunkowskazu tylne prawe tj. zaczęło bardzo szybko migać przy wciśniętym hamulcu.

- wymieniłem panel z żarówkami oraz wtyczkę, i niestety dalej to samo

   - dodatkowo jak wymieniałem żarówki to np. bez jednej migało mi światło stopu zamiast kierunkowskazu

 

Problem 3: jak wymieniałem panel z żarówkami zacząłem słyszeć piszczenie pod maską auta, na przekręconym kluczyku, ale wyłączonym silniku.

 

Wiem, że do sprawdzenia zostaje wiązka przewodów w gumie, przy klapie, ale z tego co widziałem jest bardzo dobrze zabezpieczona, wiec nie chcę tego rozrywać. Najpierw chciałem sprawdzić, czy mogą być jakieś inne przyczyny?

 

Dzięki!

Edytowane przez rewrewrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Niestety, nie ominie Cię zdjęcie tej rurki gumowej po prawej stronie pod klapą bagażnika i naprawa złamanego przewodu. Sam niedawno to przerabiałem. Mnie się wydaje, że masz przerwany nie tylko jeden przewód, stąd kłopoty z kierunkiem i zamkiem kapy.

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wygląda na problemy z masą. Trzeba psiknąć środkiem poprawiającym przewodzenie elektryczne ( wd 40 w ostateczności) na gniazda żarówek w tylnych lampach i punkty masowe pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 30.01.2021 o 13:23, mikusina napisał:

No i myślisz, że pół roku czekał na poradę?

Czasami ktoś wraca do pytania a czasami ktoś szukając rozwiązania swojego problemu znajduje rozwiązanie u kogoś innego. Pomóż a nie krytykuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...