Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Listwa Ochronna na Zderzak


michalb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji drugich urodzin, postanowiłem nabyć takową listwę. Jest kilka na aledrogo. Czy ktoś może nabywał taką i jest zadowolony i może polecić sklep? coś takiego:

pol_pl_Nakladka-listwa-ochronna-na-zderz

dzięki!

Edytowane przez michalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za listwa bo ładnie pasuje do dolnego chromu. Ja mam szary więc cała chrom mi się nie podoba, za bardzo się rzuca w oczy. Jak już to czarna/grafitowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 22:41, neuspeed napisał:

Również polecam.

 

Zrzut ekranu 2020-02-20 o 21.08.23.png

Zrzut ekranu 2020-02-20 o 21.08.00.png

Jak przyciemniałeś szyby? Kto lakierował czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, kupiłem wersje Tekna, więc miałem przyciemniane szyby i w kolorze nadwozia czujniki.

Odnośnie listwy, to szukałem krótko i ta mi się tak spodobała że się na nią zdecydowałem i nie żałuje bo nie dość że robi robotę to jeszcze moim zdaniem ładnie wygląda. Dodatkowo sprawia wrażenie trwałej i wykonanej z dobrego materiału.

 

https://allegro.pl/oferta/nissan-x-trail-2017-ochronna-listwa-zderzaka-abs-8819183983?snapshot=MjAyMC0wMi0xMVQxODozMzo0My41MTRaO2J1eWVyOzgwZjc0ZjNjNWQ1ZDYzYThlYTcwMjhjZTRiNzUxZmM5ZWU3N2NkZDZlYWMyZDVlOWYwZjBkNzI2YTRmNDE2NDA%3D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ona jest plastikowa... NIe sprawia problemów podczas montażu albo użytkowania? Plastik jednak jest twardy a lakier na autach jak roztopione masło ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Smakor napisał:

Kurcze ona jest plastikowa... NIe sprawia problemów podczas montażu albo użytkowania? Plastik jednak jest twardy a lakier na autach jak roztopione masło ;/

Zero problemów podczas montażu i użytkowania, pasuje idealnie a ta cześć zderzaka jest twarda w miarę więc nie widzę powodów do zmartwień.

Co masz dokładnie na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taką zakupiłem w Nissanie za 450 zł + folia ochronna na zderzak.

 

Zrzut ekranu 2020-02-22 o 16.05.02.png

Zrzut ekranu 2020-02-22 o 16.10.28.png

Edytowane przez Jarek_L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ladne te listwy. Szukam do srebrnego koloru nadwozia ale raczej nie chce chromu. Moze czarna/grafitowa.

OT.

Moze ktos ma na sprzedaz listwe srebrną  na przedni zderzak tę wąziutką na dole bo ostatnio zabilem slupek i pękła cholerna.

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...