Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 padające czujniki polozenia walu


Janek84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pacjent to p12 1.8 benzyna rok 2003 otóż problem pojawił się jakiś czas temu nagle przestał odpalac po odczytaniu błędu czujnik polozenia walu więc zamieniłam miejscami czujnik walu z wałkiem auto ozylo więc diagnoza oczywistą czujnik polozenia walu umarł zakupiłem nowy Delphi założyłem wszystko smiagalo przez okolo miesiac i nagle zas przestał palić  wiec podpinam kompa zas blad czujnika polozenia walu zamieniłem zaś z wałkiem i ozyl myślę sobie może Delphi to licha firma i nie dał rady czujnik więc zakupiłem kolejny czujnik jakaś angielska firma założyłem auto jak nowe jeździ i mu mojemu zdziwieniu po tygodniu zaś to samo czujnik polozenia walu.

Co może być przyczyną że czujniki padają auto posiadam od początku stycznia 2019 wedle rachunków które dostałem od sprzedającego razem z autem rozrzad był robiony w 2017 roku przy stanie licznika 194 tyś A obecnie jest niecałe 210 tyś.

Dziś ściąglem pokrywa żeby dostać się do napinacza czy takie wysuniecie może kwalifikowac rozrząd do wymiany

 

20200212_114508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...