Jump to content
Wspieramy Kacpiego, synka naszego kolegi Read more... ×
Sign in to follow this  
cygan67

Z serii co to za wtyczka

Recommended Posts

cygan67

Hej 

Zakupiłem niedawno QQ z 2015 roku Acenta, wyposażam ją dzięki temu forum w rożne ciekawe rzeczy :-)

Są już między innymi, siłowniki maski, lusterko fotochromatyczne, dynamiczne kierunki , automatyczne składanie lusterek i szyb, nakładki podłokietników oraz oczywiście duże radio z Androidem od Chińczyka  :-)

Pozostały jeszcze czujniki parkowania, maty do podgrzewania foteli  i hak , i tu pytanie, pod fotelem znalazłem dwie dodatkowe nieużywane wtyczki a w bagażniku w lewym boczku również dwie wolne wtyczki , czy wiecie może co to za wtyczki czy mogę je wykorzystać do haka ( dedykowana wiązka ) i maty foteli ( może są ale bez wiązki ?)

IMG_20200211_180823.jpg

IMG_20200213_170110.jpg

Edited by cygan67

JACKO29

Pod fotelem masz na pewno,do grzania 4 liter i do elektrycznego sterowania fotela.Wystarczy zmienić fotele na mający te funkcje i wszystko działa(co do grzania to jeszcze potrzebne przełączniki z wiązką w tunelu) Co do reszty,to takich kostek jest mnóstwo i trudno wyjaśnić która jest od czego.

cygan67

Ok, dzięki, w sumie maty kupiłem już uniwersalne z włącznikami a hak jak będzie dedykowana chyba powinna pasować .

Edited by cygan67