Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

biegi ciężko wchodzą


marcik321

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

mam delikatny problem ze skrzynią biegów (6 biegowa),jak wcisnę aż w podłogę pedał sprzęgła to biegi wchodzą w miarę dobrze  a jak trochę mniej to wchodzą z oporem to właśnie irytuje , można wyregulować sprzegło żeby wcześniej rozsprzęglało ? bo luz skoku jest duży (nowe łożysko oporowe wstawione) myślałem że może wysprzęglik lub pompa sprzęgłowa są już stare i niedomagają  jakieś sugestie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

odpowietrzyłem  zmieniłem olej w skrzyni i trochę jest lepiej niemniej jednak żeby dobrze biegi wchodziły trzeba prawie do końca wsisnąć pedał sprzęgła i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam objaw że biegi wchodziły na samym końcu, jak się okazało to sprzęgło się skończyło konieczna wymiana sprzęgła tylko że ja mam 1.8  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem po wymianie sprzegla i mam odpowietrzone a biegi dalej ciężko wchodzą jak nie dasz mocno w podłogę pedalu.

Może regulacja linek od wybieraka tylko jak je ustawic ? Bo na jednej sa zebatki tylko gdzie jest pozycja bazowa tak jak w grupach vw. Tu nie widze jak ustawic i zablokowac zeby ruszac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...