Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] Cykanie z rozrusznika, aku sprawne


Drakers9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sobote jeszcze jezdzilem furą, tego samego dnia po ~5h od zgaszenia chcialem odpalic, ale sie nie udało, jest cykanie z rozrusznika, drugie auto na tym akumulatorze odpalilo bez problemu, wiec zakładam, że jest sprawny, klemy przetarłem papierem sciernym, na oko kable idące do akumulatora są ok, zamawiać rozrusznik, czy cos jeszcze moge sprawdzić wczesniej? gdzie ten rozrusznik w ogole jest w tym samochodzie, tak mniej więcej?

ps. w tę sobote kiedy jeszcze jezdzilo auto, zauważyłem, że voltomierz przy uruchomionym silniku wskazywał delikatnie niższą wartość niż zazwyczaj, zazwyczaj bylo to ~15v, a wtedy nieco mniej, co raczej nie ma znaczenia, ale takie cos zaobserwowałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że rozrusznik do regeneracji /szczotki do wymiany i tuleje bym wymienił/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszły kobyłki więc chciałem się dobrać do tego rozrusznika, ale jeszcze jakos tak se mowie, zanim sie zabiore to przekrece jeszcze tą stacyjką, przekrecilem i cyk... odpalił i teraz kurde działa, o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie szczotki rozrusznika się wieszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kończą się już szczotki lepiej to zrobić wyczyścić komutator i nowe szczotki. Bo inaczej wypali się komutator i naprawa droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...