Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N16, 1.5, 2002r, potrzebny schemat


antek133

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z Almerą N16, silnik benzyna 1.5, brak wskazania prędkości. Usterka nastąpiła właściwie natychmiast,  podczas jazdy wskazówka opadła i nie pokazuje prędkości i nie liczy przejechanych kilometrów.  Co zrobiłem  : podstawiłem licznik, wymieniłem sterownik ABS, sprawdziłem błędy ,których nie ma ( był błąd w sterowniku silnika 0500, który dał się skasować i nie powraca ). Niestety czynności te nic nie dały, dalej brak wskazania prędkości. Wydaje mi się, że mam problem z kablami ale bez schematu  nie dam rady. Zwracam się z prośbą do szanownych kolegów , może ktoś ma schemat instalacji i się podzieli. Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam nie ma czasem czujnika na skrzyni?? sprawdź podłączenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Sprawdź czy nie wypięła się kostka. Mi kiedyś po remoncie skrzyni mechanik nie podpiął jednej wtyczki i były właśnie takie objawy - brak wskazań prędkościomierza a wskazówka poziomu paliwa zwariowała (potrafiła się w jednej chwili zmienić od 0 do 70%).

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...