Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno używanego Juke. Jakie wyposażenie? Jaki kolor? Jaki silnik?


netis7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do kupna używanego Juka za kwotę ok. 30 tyś. (max. do 40 tyś.). Mój obecny staruszek do bardzo udany egzemplarz więc nie będę się napalał. Mogę poczekać aż trafi się dobre auto za dobrą kasę. Moja obecna Mazda jest z 95 roku więc rozwiązania o które pytam są mi całkiem obce :/

  1. Chciałbym mieć kamerę cofania, ale czytałem "różne" opinie o fabrycznym car audio. Jak to się w praktyce sprawdza? Czy nie lepiej kupić uboższą wersje i dokupić coś na androidzie? Czy system ten zawiera zawsze Nissan Connect  i jak to działa?
  2. Pakiet Dynamic Control System - jak to się w praktyce sprawdza? Czy to jest w sztywnym zestawie z automatyczną klimatyzacją?
  3. Na co jeszcze zwrócić uwagę - warto mieć lub jest zbyteczne? System bez kluczykowy? Skrzynia biegów ręczna vs CVT (czytałem sprzeczne opinie)? Co jeszcze?
  4. Kolor - to drugorzędna sprawa ale jakie macie doświadczenia. Najwięcej jest czarnych a takiego nie chcę bo cholernie się brudzą.
  5. Silnik: czytam że najlepszy 1.6. Jechałem takim testowo i miałem wrażenie ze w stosunku do mojej 323F (88KM vs 117KM) to straszny muł. Ale może to tylko złudzenie albo nie umiem nim jeździć? Przelicznik konie do masy jak i przyśpieszenie katalogowe wypadają nieco lepiej w Juku? O co więc chodzi? Co z innymi silnikami - czy koniecznie unikać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
5 godzin temu, netis7 napisał:

Mój obecny staruszek do bardzo udany egzemplarz więc nie będę się napalał. Mogę poczekać aż trafi się dobre auto za dobrą kasę.

Więc czekając w spokoju poprzeglądaj u nas dział Żuczka - znajdziesz na pewno odpowiedzi na większość Twoich pytań. Jak przejrzysz tematykę na stronie głównej i poświęcisz trochę czasu, będziesz wiedział wszystko o co pytasz.
Ad4. W kwestii wyboru koloru, to już naprawdę przegiąłeś pałę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...