Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterownik silnika Nissan X-trail t31 lift


Krzaku33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z x-em, silnik kręci ale nie uruchamia się. Synchronizacja z silnikiem jest ale komputer mówi, że zabroniony dostęp czy jakoś (najprawdopodobniej blokuje go immobilizer ).  Podzwoniłem w parę miejsc ale cyt. nie do tego sterownika. Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie z kim albo jak go uruchomić? Numer sterownika Nissan  23710 3UH7A, 710465085_Sterownikt31..jpg.946f8235ea0f4cb06ede10feb8f00afc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chaotyczna informacja.

Czy to jest oryginalny moduł z tego samochodu od tego silnika, który wcześniej działał i teraz z jakichś przyczyn przestał?

Czy też jest to moduł z innego samochodu który próbujesz wstawić do swojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie przywiozłem od sąsiadów DE. Zbytnio nie wiem czy ktoś tam "grzebał" ale po tym co widziałem i czytałem to jest od niego. Ale głowy nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dostępu do CONSULT'a raczej będzie problem z naprawą.

Wysłałem Ci kawałek serwisówki dla T31 o nazwie ENGINE CONTROL SYSTEM (M9R), ale prawie wszędzie w niej jest jakieś odniesienie do CONSULT'a

Możesz także zajrzeć do poniższego wątku, może zdiagnozujesz tym sposobem błędy i znajdziesz jakieś odpowiedzi w serwisówce.

Więcej nie pomogę bo tego modelu dokładnie nie znam, a nie chcę się bawić w jakieś teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzaku33 napisał:

Witam. Mam mały problem z x-em, silnik kręci ale nie uruchamia się. Synchronizacja z silnikiem jest ale komputer mówi, że zabroniony dostęp czy jakoś (najprawdopodobniej blokuje go immobilizer ).  Podzwoniłem w parę miejsc ale cyt. nie do tego sterownika. Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie z kim albo jak go uruchomić? Numer sterownika Nissan  23710 3UH7A, 710465085_Sterownikt31..jpg.946f8235ea0f4cb06ede10feb8f00afc.jpg

Jak jesteś z Poznania to jedź do Auto Elektronika ,ul.Polanowska 161,tel.501436394.

Tam sobie poradza z tym na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2020 o 21:10, piotrek3 napisał:

Jak jesteś z Poznania to jedź do Auto Elektronika ,ul.Polanowska 161,tel.501436394.

Tam sobie poradzą z tym na pewno.

W poniedziałek do nich go zawożę. Zobaczymy co powiedzą albo zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...