Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana lamp przednich.


Yorb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja Ztka nie przeszła przegladu bo nie ma poziomowania xenonów i spryskiwaczy do nich (mam wersje z USA, 2005 DE).

Takie niby przepisy że nawet jak wszystko ok to te rzeczy są wymagane...rok temu musiałem przeciwmgielne tylne dorabiać, a teraz grubsza sprawa z tym będzie.

Zastanawiam się jak to załatwić sprawnie i w miarę tanio, bo 2 całe lampy z EU z homologacją to duże koszta i dorabianie spryskiwaczy też dużo z tym roboty.

Jakieś rady ? Zmiana na H7 jak by wyglądała, chodźby tylko na czas przeglądu, nie widzę innych alternatyw...a bez przeglądu jeździć też lipa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
Godzinę temu, Yorb napisał:

Zastanawiam się jak to załatwić sprawnie i w miarę tanio, bo 2 całe lampy z EU z homologacją to duże koszta

Jak kogoś oślepisz i zaliczysz czołówkę, to dopiero zrozumiesz, co to "duże koszta" :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Andrzej G napisał:

Jak kogoś oślepisz i zaliczysz czołówkę, to dopiero zrozumiesz, co to "duże koszta" :mad:

Lampy na przeglądzie były sprawdzone i świecą idealnie na wprost, nie ma z nimi problemu.

To że można kupić EU z homologacją to jedna opcja ale wiąże się to z dołożeniem poziomowania i spryskiwaczy a to dużo rzeźbienia jest przy tym. 

Dlatego pytam o inne rozwiązania, np. przejście na H7. I spokojnie nie zamierzam jeździć na jakimś szrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yorb napisał:

Lampy na przeglądzie były sprawdzone i świecą idealnie na wprost, nie ma z nimi problemu.

To że można kupić EU z homologacją to jedna opcja ale wiąże się to z dołożeniem poziomowania i spryskiwaczy a to dużo rzeźbienia jest przy tym. 

Dlatego pytam o inne rozwiązania, np. przejście na H7. I spokojnie nie zamierzam jeździć na jakimś szrocie.

Ja Ci po prostu radzę zmienić stację kontroli bo Ci robią szopki europejski wymóg cd spryskiwaczy reflektorów to jakaś błazenada : )

to najszybsze i najsensowniejsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...