Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyłapany w przebraniu :) Nowy X T33?


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, SmallCity napisał:

Takie cuś:

https://www.caranddriver.com/news/a35831603/2021-nissan-rogue-turbo-engine/

 

Czy aby nie przegięcie 1,5l i 3cylindry, czy może się mylę....

To już było wiadomo od jakiegoś czasu przy okazji QQ. Niestety wszyscy tak robią z tymi 3 garkami. Lepsza norma wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covid w mojej branży spowodował spadek przebiegu rocznego o połowę,(24/12tys) zatem jedyny słuszny kierunek na ten moment to elektryczny crossover od nissana... Ariya....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś zauważyłem że  informacje o prędkościach w Nissanie są nieprawdziwe : prędkość maksymalna 1.3 DIG T 160 KM 200KM/H ...HMMMM FOTKA TEŻ NIE UKAZUJE WSZYSTKIEGO BO BYŁO O 2 KM WIĘCEJ

IMG20210417190411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no :o
Przy takiej prędkości cykać fotki, to trzeba mieć nie byle jaką "fantazję". Nie wspomnę, że chyba paliła Ci w międzyczasie lampka ciśnienia powietrza (o ile dobrze widzę). :emot060:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, katazipen napisał:

Dziś zauważyłem że  informacje o prędkościach w Nissanie są nieprawdziwe : prędkość maksymalna 1.3 DIG T 160 KM 200KM/H ...HMMMM FOTKA TEŻ NIE UKAZUJE WSZYSTKIEGO BO BYŁO O 2 KM WIĘCEJ

 

 

Tak ma być aby samochód dostał homologację w UE. Już o tym pisałem tu:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie patrzę na Golfa na wyprzedaży który kosztuje 120-140 tys to nie wiem dokąd ten świat motoryzacji zmierza... A Tiguan pod 200.... w sensownej wersji. Silnik 150 KM wyglądu ZERO jak to u VW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.04.2021 o 00:06, Andrzej G napisał:

No, no :o
Przy takiej prędkości cykać fotki, to trzeba mieć nie byle jaką "fantazję". Nie wspomnę, że chyba paliła Ci w międzyczasie lampka ciśnienia powietrza (o ile dobrze widzę). :emot060:

Już kolego tłumaczę to telefon leżał i screen z video jest , cykanie nie wchodzi w grę .

Lampka ciśnienia paliła się od miesiąca jak nie trzech miesięcy , już nie pamiętam , czekałem na demontaż opon  podczas demontażu/zmiany opon urwali mi czujnik ciśnienia i zamówiłem nowy .

Dla ciekawskich , nowy czujnik/czysty sam się zaadaptował .

W dniu 22.04.2021 o 22:01, SmallCity napisał:

chcesz mieć prawdę na liczniku, zwiększ profil opony....

Chodziło mi tylko o przeanalizowanie pewnego filmiku na YT jak gość grzeje 220 kM/h , mój jedzie na maxa 216 km/h a wasze ?

Dodam że kolejne opony na pewno zakupię w profilu 235

Gdzieś czytałem post odnośnie otwierania klapy bagażnika ruchem nogi/stopy wiecie może gdzie to jest ? U mnie coś nie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 to szerokość chyba że to kombajn albo koparka
A rozmiar opony musi być zgodny z homologacją.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varicella
W dniu 6.06.2021 o 09:16, katazipen napisał:

Już kolego tłumaczę to telefon leżał i screen z video jest , cykanie nie wchodzi w grę .

Lampka ciśnienia paliła się od miesiąca jak nie trzech miesięcy , już nie pamiętam , czekałem na demontaż opon  podczas demontażu/zmiany opon urwali mi czujnik ciśnienia i zamówiłem nowy .

Dla ciekawskich , nowy czujnik/czysty sam się zaadaptował .

Chodziło mi tylko o przeanalizowanie pewnego filmiku na YT jak gość grzeje 220 kM/h , mój jedzie na maxa 216 km/h a wasze ?

Dodam że kolejne opony na pewno zakupię w profilu 235

Gdzieś czytałem post odnośnie otwierania klapy bagażnika ruchem nogi/stopy wiecie może gdzie to jest ? U mnie coś nie działa .

No nie wiem czy chcę wiedzieć jak szybko może jechać mój X-trail..... sorki do niczego mi to nie jest potrzebne a w razie draki (czytaj wypadku, uszkodzenia opony, błędu innego uczestnika drogi) będą  zmiatać  moje resztki z kilkuset metrów kwadratowych. Sorry zbyt szanuję siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...