Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyłapany w przebraniu :) Nowy X T33?


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wg fotek będzie:

  • opadająca linia dachu co mi się osobiście nie podoba
  • lusterka na drzwiach co polepszy widoczność
  • drzwi zasłaniające progi co mi się podoba zaje...e bo mi po QQ brakuje
  • e-zegary :jump:

czekam z niecierpliwością...może czwarty nowy nissan w moim życiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby przetrwały:

- kamery 360
- manuale przyciski klimatika
- manualne pod/obok radiem

Fajna jest za to elektroniczna wajcha od biegów. Kijek już nie jest modny i do niczego nie służy skoro biegi zmienia komputer sterujący skrzynią... A i zgrzytać się już w takim nie da ;P

Akurat jak skończę leasing za 4 latka jak znalazł, będzie już wygrzany :) A może nawet po FL ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

popieram, pokrętła nie wyobrażam sobie innych . a  dzwignia biegów .nawet w starej P-11 wajcha manualna była mniejsza niż to co mam  .Byłem w szoku jak wygłąda w automacie ,w nowym  x.To na plus na pewno.. tylko po co ten uchwyt  na desce ?? znów nie wydolny wyświetlacz z navi ?

Edytowane przez vahanar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znalazłem kilka fotek nowego T33 (Rouge)

ciekaw jestem Waszych uwag. Ja mam kilka za i przeciw, ale zanim napiszę poproszę Was o komentarze

pozdrawiam Jack Set

ps. na moje zdanie subiektywne może mieć wpływ to ze ew. T33 to byłby 4-ty z kolei mój Nissan z salonu

Screenshot_20200418-213226_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-213434_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-213542_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-213638_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-213710_Chrome.jpg

Screenshot_20200418-213950_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakaś zmiana, żeby WOW to nie. Trochę mi przypomina RAVkę,  z przodu skrzyżowanie Tucsona z Micrą.  Ważne, że został manualny paneli klimatronika... (oby) Z przodu zdecydowanie za małe światła, za dużo wlotów powietrza lub atrap (ostatnia fotka). Wydaje się dłuższy ale to ciężko ocenić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Qashqai tez będzie miał taki przód, bo to nawiązanie do nowego Juka. Trzecie zdjęcie od końca widok z tylu jak volvo xc 90. Jedno pewne ze wnętrze będzie zapewne ładniejsze. Taka mieszanka różnych modeli, dopóki nie zobaczę na żywo to trudno wydawać ocenę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze parę fotek. 

Przeglądają fotki starałem się zauważyć jak najwięcej zmian tych które jeszcze nie były wymienione w poście :D :

- Wprowadzenie nowych trybów wyboru napędów. Tryb górski, zima, zwykła droga, EKO i wyścig. Ciekawi mnie tylko to, czy nissan odejdzie w x-trailu od odłączania napędu na 2WD i zostanie tylko dołączanie automatyczne na stałe.

-Przycisk Start jest umiejscowiony na przedniej części deski rozdzielczej przy tunelu, obok gniazda zapalniczki.

-Rezygnacja ze złącza AUX i zastąpienie go USB typu C.

-Tunel środkowy doczekał się lifta.

-W pełni elektroniczne zegary z możliwością zmiany trybów. Ciekawi mnie czy będzie można stworzyć swój profil konfiguracji, czy będzie on uzależniony od wybrania trybu jazdy.

- Zmieniona stacja multimedialna dotykowa wspierająca Car Play. Jednak można zauważyć, że jakieś przyciski pod nią jednak zostały.

-Leżący Iphon w przedniej części może być naprowadzeniem, że w X-trailu doczekamy się ładowarki indukcyjnej.

-Panel klimatyzacji został odświeżony. Możemy zauważyć, że ograniczono wybór strefy nadmuchu do jednego przycisku.

-Na panel przeniesiono też przycisk podgrzewania przednich foteli. Możemy się domyślać, że informacja "LO ,HIGH" będzie się wyświetlać na ekranie panelu.  

-Z nowości widać też zakres temperatury "Rear". Czyżby zmiana temperatury w tylnej części auta? ^^

- Nie widać za to przycisku do podgrzewania tylnej kanapy. Jeżeli wszystko będzie się toczyć tak jak z poprzednimi generacjami, to dopiero tą funkcje zobaczymy w lifcie. Ewentualnie może nissan w końcu wpadł na pomysł umieszczenia tego przycisku w tylnej części tunelu i zobaczymy tam dodatkowy panel sterowania. Kto wie.  

 

EDIT:

Zapomniałem jeszcze napisać o jednostkach napędowych. Z tego co udało mi się wyczytać 

-Do wersji benzynowych ma trafić 1.3 DIG-T.

-Mają wyjść 2 wersje hybryd: Nissan po raz pierwszy chce zaoferować hybrydę plug-in wykorzystywaną w Mitsubishi Outlander PHEV co pozwoli otrzymać ok 240km, oraz standardową 1.6 E-tech 140km.

O silnikach diesla niestety nic nie wyczytałem. 

 

92970594_131516815119089_7278127015154575515_n.jpg

93259949_589633935242778_1503118684953399981_n.jpg

93451981_662279024567902_2230591973835540570_n.jpg

93628736_127429315555143_2772920991535128462_n.jpg

93679470_222605079056173_4310669159960306733_n.jpg

93705350_229230751646792_423978686947335471_n.jpg

Edytowane przez Dzeriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiam sie zatem na zakup T33 po 1. Lifcie czyli za min 4 lata. Akurat mój bedzie mial ok. 100k km i 8 lat.

 

@Dzeriusz super wpis. Dzięki. ~JSet

W dniu 19.04.2020 o 11:20, Smakor napisał:

No jakaś zmiana, żeby WOW to nie. Trochę mi przypomina RAVkę,  z przodu skrzyżowanie Tucsona z Micrą.  Ważne, że został manualny paneli klimatronika... (oby) Z przodu zdecydowanie za małe światła, za dużo wlotów powietrza lub atrap (ostatnia fotka). Wydaje się dłuższy ale to ciężko ocenić. 

Od Ravki wg mnie ładniej a swiatla tez niczego sobie, górne to dzienne i chyba kierunki a dolne byc moze matrycowe. Długość faktycznie bedzie pow. 4.7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jak na zdjecia

Przycisk podgrzewania tylnej kanapy z tylu? Jestem przeciw, bo jesli ktos zapomni wylaczyc to bedziesz jezdzil z podgrzewaniem o ile nie bedzie to dotykowy/impulsowy przycik i resetuje sie po wylaczeniu zaplonu

Wyglada jak by w konsoli pomiedzy kierowca i przednim pasazerem, od dolu byl przeswit (dziurwa na wylot) - taki mostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Podoba mi się. Tył trochę taki kanciasto kwadratowy ale ogólnie super (choć mój też mi się podoba). Wreszcie zlikwidowali wajchę, i na szczęście zostawili pokrętełka i guziczki. Ufff... Szkoda tylko wersji 7os. Awaryjnie by się przydała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nasza wajcha jest spoko :showoff: , z nyski lub żuka powinni dawać coś z bursztynem zalanym.tylko policzyli by to jak nie wiem co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektanci chyba się za bardzo nie  napracowali. Przód od Juke a reszta to „rewolucja” jak każdy nowy model porsche 911. 
Oby go wypuścili do sprzedaży zanim się system inforozrywki zdąży zestarzeć. Ten z Juke jest całkiem OK i wyglada, że tu jest ten sam. Może w końcu będą w standardzie podświetlane przyciski otwierania okien :D.
Zrewolucjonizowali model dodając przyciski otwierania samochodu w tylnich klamkach i rolety w tylnich drzwiach.

Edytowane przez Emjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CVT ogólnei jest ok (moje wspomnienia z Toyoty są ok), ale w eu może być dsg jak teraz. Inna gama będzie przez greto-terroryzm...

Widzę, że chyba będzie w końcu 5 przycisków otwierania drzwi a nie 3 jak teraz, to wkurzające jak chcesz coś schować albo wsadzić dziecko.

Czy dobrze widzę, że sterowanie tylną klimą jest z przodu tylko? (czyli jakieś dziwactwo musi być) - a nie jednak widac na innym ujęciu wyświetlacz to chyba +- też jest.

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj leciał film o Nissanie na C+... trochę to było smutne jak się firma totalnie pogubiła w pewnym momencie i uratował ją koleś z Renault ;/ Nie wiem czy ktoś oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...