Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyłapany w przebraniu :) Nowy X T33?


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2020 o 16:56, Smakor napisał:

Ja 4 jeżdżę.... ale poprzednie szybko poszły bo co rok nowy ;P

4 lata z Nissanem...to mnie nie eksajtuje...

Żartuje oczywiście...bo ja z N. juz prawie 20 lat :) i znajomi juz sie zakladaja ze kolejny to tez N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby tylko nie wymiótł ceną... powiedzmy sobie szczerze, nie kupiłem X dlatego że nie podobała mi się Sorento... po prostu był najtańszy :) I jego stosunek cena/jakość był wysoki. Jakby kosztował 150 to pewnie skończyłoby się na jakieś RAVce albo czymś innym. A z cenami ostatnio jest problem przy nowych modelach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cena w USA - model Rogue, czyli T32 - zaczyna się od 25 450 USD albo coś koło tego. Nowy Rogue - podstawowa wersja ma kosztować  circa 26 000 USD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poprzeglądałem zdjęcia nowego X-a  w wersji amerykańskiej. Przód jest zwyczajnie brzydki, środek mnie jakoś nie ujął. Smutne ale za 2,5 roku  zmieniając obecny model nie wybiorę takiego "nowego" X-a  (pokraki)... zawiodłem się  trochę.... :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 roku to sporo czasu , rozmyślań i zwłaszcza ocen. ale może tak być że górę może wziąć  cena /zakup/wyposażenie i brak alternatyw. przekonamy się widząc go naocznie.teraz to gdybanie. może nie będziesz zawiedziony.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2020 o 14:48, Smakor napisał:

Żeby tylko nie wymiótł ceną... powiedzmy sobie szczerze, nie kupiłem X dlatego że nie podobała mi się Sorento... po prostu był najtańszy :) I jego stosunek cena/jakość był wysoki. Jakby kosztował 150 to pewnie skończyłoby się na jakieś RAVce albo czymś innym. A z cenami ostatnio jest problem przy nowych modelach...

he he... a mi się podoba. Cena jest drugorzędna. Ravka jest brzydka i to zadecydowało... sorki... żona zadecydowała bo ja myślałem o Atece lub Tiguanie... ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Innymi słowy... trzeba słuchać żony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba i T32 i ten nowy. Widać w nim X tak czy siak. Wszystkie nowe auta mają dziwne stylistyki (patrz Sorento, z przodu skoda, z tyłu amerykaniec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyprzedzałem nową Kia Sorento , bardzo ładny i duży samochód ,ale ten kto wymyślił i zatwierdził tylne światła tego samochodu , powinien skończyć na krześle ................elektrycznym:jump:

Jak ktos nie widział 

https://www.kia.com/pl/modele/sorento-mq4-hybrid/prezentacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale np Sportage ma kierunkowskazy z tyłu na samym dole zderzaka. Nie wiem jak to dostało homologację...  Gratulacje. Powinni im zabrać jedną gwiazdkę w NCAP za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Smakor napisał:

Mi sie podoba i T32 i ten nowy. Widać w nim X tak czy siak.

dupe ma prawie taka jak Armada i akurat to jest kwestia indywidualnej estetyki
ale nie poszli po rozum do glowy i tarcze hamulcowe wygladaja dalej mizernie jak na tak ciezkie auto

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Stanach Rogue 2021, czyli X Trail T33 już w ofercie dealerów. Ceny od niespełna 26 tys. USD do 37 tys. USD i więcej. 

Seryjnie silnik 2.5, całkiem niezłe wyposażenie, nowe systemy multimediów, fajna kolorystyka. Brałbym... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no weż :angry: rozwalasz mnie. 2.5  tu w EU pewnie niedługo bedzie  bez tej 2. tu potrafią .stary motor ale jednak są możliwe jego modyfikacje.i pewnie dość długo będzie w użytku .Nie tylko w Nissanie bo to dość popularny motor w US .Jeśli będzie większy daj znać bo u nas to . zresztą wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huehue, u nas 1.3 zapewne, ewentualnie coś w rodzaju 1.3 + elektryk. Natomiast z zewnątrz i wewnątrz wygląda naprawdę zacnie - przynajmniej jak dla mnie. Ciekawym ceny - tamtejsze są dość atrakcyjne. Za 30 grantów można mieć już całkiem dobrze wyposażone auto - po dzisiejszym kursie to120 tys. zł. W wersji Platinum (Tekna+?) bez automatu  wychodzi ok. 140 tysi. W Europie i w Polsce nie do utrzymania.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak aby cena była trakcyjna w Polsce to musi zostać poniżej 140 tys w topowej wersji. Powinna oscylować w widełkach 110-130 tys. Wtedy jest auto konkurencyjne. Niestety wszystkie nowe modele różnych marek zwykle mają ok +20 tys na cenniku. Choć nawet za 150 obecnie ciężko znaleźć coś adekwatnego pod katem funkcjonalności i wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, mieli jedną sztukę, ale już sprzedana . Za 10 dni mają miec nową dostawę to wtedy go obejrzę i wrzucę jakieś zdjecia na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobaczymy za jakiś czas jak się będzie sprzedawał. Generalnie jest ładniejszy od toyoty rav4, co nie jest specjalnie trudne ponieważ każda toyota jest brzydka.  Jak dla mnie największym minusem jest stosowanie dalej tej nieszczęsnej skrzyni CVT. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomy klient nie nabierze się na to, ale pewnie nie wszyscy są tacy. Szybko zauważy, że Toyota nie pasuje do tego porównania. Ogólny problem takich porównań jest taki, że w salonie demo zwykle to top wersja z dodatkami i często nie ma możliwości obejrzeć wersji jaką zamawiamy (zakładając, że to np jedna z niższych). Ja zawsze żądałem aby mi choć pokazano na placu taką wersję, bez jazdy i czasem nawet bez otwierania. Zawsze chciałem to zweryfikować bo handlowiec często może "zapomnieć" o jakiś szczegółach czego nie będzie w tańszej wersji. Np podczas jazdy RAV4 gość z salonu opowiadał mi o wszystkich smaczkach np lusterko wsteczne LCD. Od razu pytałem w jakiej wersji wyposażenia to się znajduje i pojawiało się zakłopotanie na jego twarzy... w maksymalnej z pakietem xyz. W Nissanie czy w Hondzie polityka jest troszkę inna, w zasadzie masz wersje bazowe + jeden pakiet przybliżający zwykle do wyższej wersji. Ale niektóre firmy jak KIA czy Toyota lubują się w pakietach i dodatkach za kasę. Oczywiście szczytem jest takie BMW, gdzie cena rośnie x2 po konfiguracji :) 

Reasumując chwyt ciekawy ale nie dla mnie :) Takie rzeczy sam weryfikuje na spokojnie odwiedzając salony z autami w moim kręgu zainteresowań. Często nawet więcej niż jeden raz. Większość ludzi ma ograniczenie budżetowe, które szybko zawęża obszar poszukiwań... A kategorii jakość/cena król jest jeden ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...