Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wkładka zamka a otwieranie


tayabongo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na wstępie :wave:

Do tej pory jako bierny obserwator lecz nastała chwila aby zapytać o pomoc. Coby nakreślić obraz sytuacji - w rodzinie Micra K12 ,początek produkcji 1ST EDITION wersja z I-KEY. Problemem jest, że ktoś już w tym zamku przed nami był. Otwieranie działa tylko z pilota, wkładka zamka w ogóle się nie kręci jakby to był zamek nie od tego auta.

Problem1 - żeby to działało pewnie trzeba kupić cylinderek zamka w ASO dopasowany do kluczyka?

 

No i dalej zauważyłem to różowe "coś" które jak mniemam ma otwierać zamek gdy pilot wyzionie ducha.

e558c274498aadfd1e366543a843.thumb.jpg.80e762cb69601c2cf03982fc8b66c109.jpg

Pytanie moje brzmi jak/gdzie to ma być podłączone? do jakiejś linki? Jak to jest zrobione.

Ma ktoś jakieś zdjęcie, lub potrafi mi to zobrazować w jaki sposób to otwiera zamek?

U mnie jest to do niczego nie podłączone, nie znalazłem też nic luźnego przy zamku do czego by to podłączyć.

 

Za wszelakie wskazówki wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero z tego postu się dowiedziałem, że w tych mikrach bywały zamki na kluczyk (pewnie do pierwszego liftingu). W mojej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...