Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z wyszukiwaniem głosowym w Nissan Connect 2


Filip17895_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wyszukiwaniem głosowym tzn:wybieranie kontaktów głosowo w nissanie qashqai j11 2018 tekna+ czy jest jakaś metoda na rozwiązanie tego problemu? (Przytrzymanie przycisku na kierownicy nie włącza wybierania głosowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać aby w telefonie była włączona transmisja danych.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qashqai007 napisał:

Trzeba pamiętać aby w telefonie była włączona transmisja danych.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

W telefonie zawsze jest włączona transmisja danych i nie działa ta funkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To polecam jeszcze sprawdzić ustawienia asystenta google. Bo przez to też kiedyś miałem problemy z połączeniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qashqai007 napisał:

Ok. To polecam jeszcze sprawdzić ustawienia asystenta google. Bo przez to też kiedyś miałem problemy z połączeniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

A jakie dokładnie ustawienia mam sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam już co poprzestawiałem. Wydaje mi się że było to związane z jakimiś uprawnieniami dla tej aplikacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja wybierania głosowego powinna działać nawet bez połączenia z telefonem, przecież można nią obsługiwać radio i nawigację. Po podłączeniu telefonu uaktywnia się obsługa połączeń telefonicznych. Nie jest konieczna żadna transmisja danych ani zmiana asystenta Google. Trochę inaczej jest jak korzysta się z Android Auto, ale o tym nic nie wspominasz. Naciśnięcie przycisku obsługi głosowej - system powinien się automatycznie aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Czech napisał:

Funkcja wybierania głosowego powinna działać nawet bez połączenia z telefonem, przecież można nią obsługiwać radio i nawigację. Po podłączeniu telefonu uaktywnia się obsługa połączeń telefonicznych. Nie jest konieczna żadna transmisja danych ani zmiana asystenta Google. Trochę inaczej jest jak korzysta się z Android Auto, ale o tym nic nie wspominasz. Naciśnięcie przycisku obsługi głosowej - system powinien się automatycznie aktywować.

A jak to włączyć krok po kroku ? ponieważ u mnie ta funkcja nie działa po przytrzymaniu przycisku na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz przycisk na kierownicy jedynie na moment - jedno bardzo krótkie przycisniecie. Nie przytrzymujesz tego przycisku. Na ekranie otwiera Ci się okno opcji głosowych i jest słowny  komunikat z podpowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...