Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rogue 2016 a usa


matrix07_i7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do osób które już to przechodził co trzeba zmienić  w tym modelu aby przeszedł badanie techniczne: lampy z przodu  a jak jest z tyłem, czy można zmienić przebieg z mill na km samemu w ustawieniach? Czy coś jeszcze trzeba zrobić. Jeszcze pytanie jak wam się jeździ tym samochodem z silnikiem 2.5 benzyna 170 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lampy z przodu muszą być asymetryczne

2. Trzeba dołożyć przeciwmgłowe w zderzaku. Może być nawet osobny włącznik. Byleby włączało się i gasło ze światłami (robiłem już tak w kilkunastu autach i nikt nie narzekał). No i oczywiście kierunki pomarańczowe, ale to rouge ma w standardzie 

3. Sam nie zmienisz mil na km. Trzeba odczytywać wsad i zmieniać wartości, ale moim zdaniem jest to gra nie warta świeczki, bo przegląd przechodzi jak masz stan mil. Musisz mieć tylko na prędkościomierzu wartości km/h  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie lamp z przodu  to jest tylko przełożenie lamp europejskich czy wiąże się to ze mianami w instalacji. Prędkościomierz mam w Millach i kilometrach więc jest ok. a temperaturę da rade samemu zmienić z F na C?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co porównuje na allegro to wtyczki te same. Tak temperature, jednostki ciśnienia itp. zmienisz w menu pokładowym licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

 

Jeszcze mam pytanie odnośnie radia czy  można wymienić  tak jak na zdjęciach podpisane stare radio  które mam w chwili obecnej na nowe z nawigacje europa  i co ewentualnie trzeba pozmieniać aby to dziąłało.

 

1. Stare radio
1244554626_radiostare.thumb.jpg.295defd9337069b018068ad95aa80f03.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Nowe radio

332025128_radionowe.jpg.9af75f3d5ef6e6350c2d520cf0309d2f.jpg

Edytowane przez matrix07_i7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem jak byłem na etapie kupna xtraila, to temperature zmienisz tylko na termometrze zewnętrznym. Na panelu od klimy nie da rady zmienić, nawet wymieniając panel na europejski.

Co do radia to jak już masz coś kupować, to pomyśl lepiej o zamiennikach z systemem android, bo fabryczna navi nissana to porażka bardzo żadko aktualizowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś ori, to trzeba dopisać do samochodu, albo przerobić trochę radio od środeczka. Ja takie radia robię. Bez tego będziesz miał komunikat "skontaktuj się z serwisem nissana". Ewentualnie radio z systemem android dedykowane. Takie które będzie działać z kamerami (o ile masz zamontowane). Wydatek ponad 1k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to radio co pokazał to jest zamiennik właśnie z Androidem. W poniedziałek powinna być przesyłka u mnie, wiec we wtorek będę montował. Zamówiłem tak samo wyglądające radio jak oryginał, myślałem o tym radiu które montuje większość forumowiczów czyli dasaita px6 ale stwierdziłem ze 10” cali ekran to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko kamerę cofania, a chciałbym jakieś radyjko z nawigację najlepiej właśnie na androidzie. Czy jest jakaś opcja bez większych przeróbek?  Może coś polecacie konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj takiego na aliexpress które nie obsługuje kamer 360 i sprzedający dodaje do tego kamerę cofania, a najlepiej zrobić zdjęcie swojego panelu z radiem i opisać co się ma zainstalowane w samochodzie. Na pewno zaproponują odpowiedni model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie montażu światła przeciwmgielnego z tyłu to trzeba dodatkowo prowadzić przewody, przełącznik macie montowany po lewej stronie kierownicy z innymi przełącznikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w przełączniku kierunkowskazów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze jedno pytanie czy wiązka przewodów jest już w instalacji czy trzeba przeprowadzić podłączenie do światła przeciwmgielnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 31.03.2020 o 10:09, matrix07_i7 napisał:

To mam jeszcze jedno pytanie czy wiązka przewodów jest już w instalacji czy trzeba przeprowadzić podłączenie do światła przeciwmgielnego?

 

Kolego jak rozwiazałeś temat? Ciągnąłeś przewody czy była wiązka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 31.03.2020 o 10:09, matrix07_i7 napisał:

To mam jeszcze jedno pytanie czy wiązka przewodów jest już w instalacji czy trzeba przeprowadzić podłączenie do światła przeciwmgielnego?

 

I jak z tym twoim światłem kupiłem całą wiązkę z Ali z guzikiem i lampką w zderzak masz już jakieś tricki co można przełączyć na eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...